Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Aw, ispao je k'o lemur. ^_^Meni deluje sasvim sportski...EA2697D1-FAD8-8733-1000D406D00036D3.jpg... as a matter of fact, sad kad cropujem dolazi na avatar.
jel ova slika ili praslinova? nemoj praslinovu, molim te, moracu da te blokiram.
Link to comment

Meh, ne mogu da se odlučim, sad ću još par da vidim kako izgledaju smanjene, pa onda... Kontam da će biti neka između, gde je istovremeno i kolerik i uzoran momak, ali pre svega Brit i sportista.Rešeno. :D

Edited by Oxymoron
Link to comment
Опа! Велика вест у сфери не-геј клубова: Виган прихватио понуду Бирмингема за Н'Зогбиу. Биће употребљивих центаршутева за :ziga: .
:isuse:
Sky Sports Sources understand Wigan winger Charles N'Zogbia's proposed move to Birmingham has collapsed after the player failed to agree personal terms.
Какав је ово дркош, па то је страшно.И која је то фора ове године са играчима који одбијају да играју за клуб и сами себи стављају на трансфер листу? Асмир Беговић, Маскерано, ова волина... Има их још два'ес' сигурно. Безобразлук. Мораће нешто озбиљно да се предузме против тога.
Link to comment

Cini mi se dobar potez Liverpoola. Za 15 milki (ili bese 18) za Mascherana dovode 2 igraca i popunjavaju 2 deficitarne pozicije. Mislim i da Meirales moze biti jako koristan, mozda nece zatvoriti sve sto i Masch ali ce biti upotrebljiviji zato napred. Mislim da je ostalo kesha jos za jednog centarfora i to bi bilo to, izvukli su najbolje sto su mogli sa ogranicenim budzetom. Bila je juce neka vest da su zagrizli za Carltona Cola pa nije nemoguce da se ovo realizuje. U svakom slucaju predstoji uzbudljivih 3-4 dana, uvek je bilo finih i iznenadjujucih transfera last minute.Inace sinoc ce pojavila vest da je dogovoren prelazak Ibre u Milan na jednogodisnju pozajmicu ili tako nesto a da ce gazda Silvio isplatiti 40 miliona u narednih 4 godine valjda (nije mi najjasnije sto se onda pominje pozajmica u prvoj godine, valjda neki grejs period). U svakom slucaju ako im to podje za rukom oprace se Barca za jedan od najvecih promasaja u istoriji kluba.

Edited by ducca
Link to comment

Jel' Meirelešu isticao ugovor, ili u čemu je stvar? Meni 10 miliona zvuči prilično malo za tako iskusnog i kvalitetnog igrača. Bolji je za klasu od svega što Liverpul ima u sredini, ne računajući Gerrarda.http://desmond.yfrog.com/Himg816/scaled.php?tn=0&server=816&filename=k6f.jpg&xsize=640&ysize=640 :P

Link to comment

Tottenham are stepping up their interest in Aston Villa's Ashley Young after the Midlands club were knocked out of Europe this week.ovo ako se desi ode vila u qrac krasni

Link to comment

Trezeguet u Herculesu! No comment...Inače, Benjani nije na pozajmici u Blackburnu, već je kao slobodan agent potpisao na godinu dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...