Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ma nije ni bitno :D Ibra i tako nije igrac za Barsu, suvise je to brzo za njega. U Milanu ce igrati za omladince verovatno, jer ce biti medju mladjima u ekipi.
Dok Barsa dodje od svog do protivničkog gola, Ibra može na rukama da pređe teren. Mada se slažem da Vilja više odgovara. Skoro kao Eto. Ispade da su dali Eto-a, 70 miliona i da plaćaju pola Ibrine plate za Vilju. Opraše para i para... A tek sa Šahtjorom što su uradili posao veka. Nego, kad smo kod pranja para, je l' to samo argument kad treba da se očuva barselonački plamen, ili postoji mogućnost da i Šeik malo riba?edit: Murinjo objasni i ovaj prelazni rok. Da mu nisu uvalili Di Mariju, potrošio bi sitne pare za igrače koji mu savršeno odgovaraju. Edited by kralj
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

edit: Murinjo objasni i ovaj prelazni rok. Da mu nisu uvalili Di Mariju, potrošio bi sitne pare za igrače koji mu savršeno odgovaraju.
Hm...znači, "sitne pare" je u stvari skraćenica za nekih 100+ miliona funti.
Link to comment
Hm...znači, "sitne pare" je u stvari skraćenica za nekih 100+ miliona funti.
Murinjo je doveo koliko ja znam Kediru(12M), Ozila(15M), Karvalja (5-8M)... Pa ti sabiraj.
Link to comment

I Pedra Leona za 10 miliona. Znači nekih 45 mil bez Di Marie, i jedno 70 sa njim... sitno™ vala baš -_-Edit:Sad sam gledao, vazda pouzdana wikipedia kaže:Total spending: ▼ €77.5 millionTotal income: ▲ €0

Edited by stamcha
Link to comment

ni jedan od tih igraca koje je doveo portugalac nije preterano preplacen. Di maria nije njegov transver tako da se nije nesto preterano istrosio. nije bilo nekakvih blockbuster transfera.

Link to comment
ni jedan od tih igraca koje je doveo portugalac nije preterano preplacen. Di maria nije njegov transver tako da se nije nesto preterano istrosio. nije bilo nekakvih blockbuster transfera.
Ma stoji sve to, kapiram ja šta je kralj hteo da kaže, ali kad se podvuče crta - oni su potrošili skoro 80 miliona ovog leta! Prilično sam siguran da niko, osim razume se Sitija, nije pukao više od toga. Ne može to nikako biti sitna para, pa da ga jebeš...
Link to comment

Matic i Rajkovic u Vitese na pozajmicu, Rajkovic je imao probleam sa radnom dozvolom i nije mogao da igra za Chelski...vezano za Barsu smeshniji mi transfer Chigrinskog iz Metalurga u Barsu pa u Shahtjor :isuse: ...btw Murinjo je imao Shevu za 42mil.funti...

Link to comment
btw Murinjo je imao Shevu za 42mil.funti...
jedino gde se zajebo, ustvari, i na onog drugog pravoslavca se ujebosad se setih, jel Murinjo doveo onog portugalca u inter, sto igra sredinu, desno krilo ili tako nesto, i to je bio zajeb Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...