Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Interesantan transfer je Pajtim Kasami u Olympiacos, bolje će mu biti tamo, da, ali dečko bi realno ošurio Championship, pa mi kanda žao. Da zavaljaju pa zamene još par restlova tipa Rodallega i Fulham će biti za taj nivo totalno seksi ekipa, a biće i dosta klinaca u opticaju...

 

ma kakav crni Kasami, molim te. Chris David je na onoj jednoj tekmi protiv Palasa na kraju sezone vise pokazao nego ovaj za 2 godine.

 

Fulham je tim za pratiti narednih godina s obzirom da imaju neverovatnu U21 i U18 generaciju (David, Woodrow, Dembele, Roberts, Christensen, Donnelly, Grimmer, George Williams...).

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Kao, npr., Ligue 1 koju je koliko prekjuče poharao 1 Giroud? :P

 

Nećete prodavati Cavanija?

Pa to vam bio jedan od rijetkih igraca koji je osvojio nesto.

 

Ako dodje Di Maria, neko mora da ide. Ja bih volio David Luiz. :lol:

 

Prica se da bi Lavezzi mogao da ode sto je logicno, samo ne znam gdje.

Edited by borris_
Link to comment

Navodno MU nudi Vidalu 9m godisnje  ^_^

Jos bolje sto se pominje Paulinho kao eventualna zamena  ^_^

 

ma dal si lud, niko živ ne zna da li se uopšte nešto događa i ako da, šta se događa. Dokaz, deo teksta iz Maila 

 

 

 

''Louis van Gaal has decided the midfielder is not for the Old Trafford club.''

 

 

 

 

''despite new manager Van Gaal identifying Vidal as one of his leading targets to strengthen his midfield''

 

:lolol:

Link to comment

ma dal si lud, niko živ ne zna da li se uopšte nešto događa i ako da, šta se događa. Dokaz, deo teksta iz Maila 

:lolol:

 

Sad si me naterao da pratim izvor i izgleda da je samo bs :dry:

Al, hej, imam pravo da se nadam  :s_w:

Link to comment

Sad si me naterao da pratim izvor i izgleda da je samo bs :dry:

Al, hej, imam pravo da se nadam  :s_w:

 

ma naravno. mislim, em bi juventus bio poslabljen™, em bi se drasticno smanjila sansa da iduceg januara/juna LVG padne na pamet da kupi Strootmana :D

Link to comment

Meni je prodaja Di Marije skroz ok. Čovek tokom karijere igra na jednu dobru dve loše sezone. Prilika je da se zavali.

 

Nešto mi je Real suviše tih, mada nije da im fali nešto. Baš bih voleo da Anćeloti izdominira samo sa Krosom kao pojačanjem, samo sumnjam da će se to desiti.

Link to comment

Ovdje pisu da se Di Maria dogovorio sa nama™ ali nesto bas ne vjerujem u tu mogucnost.

 

Trenutno se vodi borba izmedju Reala i Barcelone u vezi Rodrigeza. Navodno Barcelona nudi 90M€ + da ostane godinu dana u Monaku za njega dok ga Real zeli vec ove sezone (za manje pare). 

 

edit: zadnja vijest. Rodrigez se dogovorio sa Realom, Monako trazi 80M€, a Real nudi pare + Kazimera (ko li je taj?).

Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...