Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

 

:wub:  

 

:wub: :wub:

 

Napokon pravo pojačanje u napadu. Novi suigrači su mu oduševljeni, Özil će napokon imati kome slati dubinske lopte umjesto da gađa dobro poznatu nosinu, a i Cyrano de Bergerac će imati više prostora kad Alexis i Walcott razvuku suparnike.

 

Gazidis je rekao da kupovine ne staju sa Alexisom. Spominju se Khedira (s tim da je tu Chelsea favorit) i L.Bender.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Interesantan transfer je Pajtim Kasami u Olympiacos, bolje će mu biti tamo, da, ali dečko bi realno ošurio Championship, pa mi kanda žao. Da zavaljaju pa zamene još par restlova tipa Rodallega i Fulham će biti za taj nivo totalno seksi ekipa, a biće i dosta klinaca u opticaju...

Link to comment

Interesantan transfer je Pajtim Kasami u Olympiacos, bolje će mu biti tamo, da, ali dečko bi realno ošurio Championship, pa mi kanda žao. Da zavaljaju pa zamene još par restlova tipa Rodallega i Fulham će biti za taj nivo totalno seksi ekipa, a biće i dosta klinaca u opticaju...

 

Moraju. Čini mi se da se govorilo da su oni u solidnoj finansijskoj banani tako da im je ekspresni povratak u Premiership jedina šansa za spas.

Link to comment

:wub: :wub:

 

Napokon pravo pojačanje u napadu. Novi suigrači su mu oduševljeni, Özil će napokon imati kome slati dubinske lopte umjesto da gađa dobro poznatu nosinu, a i Cyrano de Bergerac će imati više prostora kad Alexis i Walcott razvuku suparnike.

 

Gazidis je rekao da kupovine ne staju sa Alexisom. Spominju se Khedira (s tim da je tu Chelsea favorit) i L.Bender.

Prica se da Specijalni oce da hajdzekuje transfer Khedire.

 

Apropo nosonje, zar Wenger nije u misiji pronalaska novog centarfora?

Link to comment

Prica se da Specijalni oce da hajdzekuje transfer Khedire.

 

Apropo nosonje, zar Wenger nije u misiji pronalaska novog centarfora?

 

Napisao sam da je Chelsea favorit. :P

 

Nije. Wenger je tražio napadača koji može igrati sam i u kombinaciji sa Giroudom (zato je i ganjao Suareza prošle sezone). Alexis se tu uklapa. Doduše, spominje se i Remy, ali više kao back-up opcija.

Link to comment

Osvojili smo™ FA Cup. Prodajte nam™ Matuidija, imate™ sad Davida Luiza. :P

 

 

 

A?

To je trofej za djecu. Ja pricam pravim trofejima.

Nismo ga prodali MC-u tako da necemo ni vama.

 

Sto se tice Di Marie, PSG ga ne moze kupiti po govno™ pravilima. Prije toga bi morao nekog prodati.

Link to comment

To je trofej za djecu. Ja pricam pravim trofejima.

 

Kao, npr., Ligue 1 koju je koliko prekjuče poharao 1 Giroud? :P

 

Nećete prodavati Cavanija?

Link to comment

Moraju. Čini mi se da se govorilo da su oni u solidnoj finansijskoj banani tako da im je ekspresni povratak u Premiership jedina šansa za spas.

U finansijskoj nuli, a daju 11 miliona za McCormacka..
Link to comment

 

A?

 

inter doveo klinca nekog

 

Posto sam bio u prilici da ga gledam jedno 50 puta da napisem koju o njemu. Prvo, Sabatini je odradio genijalan posao sa njim, ne znam na koju magiju je uspeo da klinca koji je imao/ima ozbiljne probleme sa povredama uvali Interu za cca 9 meleona. Ispade odlican posao na kraju posto smo ga doveli za kusur od nekog transfera, bukvalno kao Partizan prvog golmana Radisu. Mislim da nije bio u planu za prodaju, ali je Inter iz nekog razloga ponudio solidnu kintu i to je to.

Koliko sam mogao da vidim od njega on je zaglavljen izmedju beka i krila, sto nama nije trebalo, ali Mazzarri koristi takve igrace. Solidan je sa loptom, ume da stvori visak, samo se radije oslanja na prostu brzinu umesto na dribling. Ume da doda, ume da centrira, ume da sutne... Nista od toga nije na vrhunskom nivou, ali sve radi skroz ok. Defanzivno je dosta los i oslanja se na brzinu vise nego na valjano pozicioniranje. Ima luskuz da moze da odluta i da uspe da stigne na vreme da zatvori stranu, ali desavalo se da na malom prostoru napravi gresku i primili smo nekoliko golova zbog toga.

Prosecno je pojacanje i ako opet ostvari i priblizan napredak kao ove sezone moze da bude krajnje korektan igrac za Inter. Jedino mi cena nije jasna, verujem da je Inter zapeo mogao je da ga ima i za koji milion manje. Posebno sto su takvi igraci cesti u Brazilu i nije tesko naci ih i dovuci za sicu.

Link to comment

Moraju. Čini mi se da se govorilo da su oni u solidnoj finansijskoj banani tako da im je ekspresni povratak u Premiership jedina šansa za spas.

 

mora da si ih pomesao s nekim. fulham finansijski stoji sasvim dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...