Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Svako se češe tamo gde ga svrbi, ja se sećam godina podsmevanja za bačene pare i Man Utd i LFC na raznolike raspade tipa Veron, Anderson, Aquilani, Charlie Adam, ali dobro™.

 

Što se tiče "zarađenih para", nemojmo se zajebavati, nisu bitne razlike između rusko-šeičkih para sa jedne strane i para "zarađenih" masovnim valjanjem majica istočnom Azijom (i apsurdnog zaduživanja na osnovu sposobnosti da se dogodine uvaljaju nove majice).

 

well, apsolutno se ne slazem, jedno je poklon (u najboljem slucaju), drugo je zarada, ali ok. Mislim, izbistrili smo sve na tu temu bar dva puta i da nije debeli sef sad pomenuo, sigurno mi ne bi palo na pamet da nesto u vezi  sa tim pisem. Tako da..eto tako.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

E jbg, ako su ljudi poceli da se navijacki opredeljuju prema finansijskim izvestajima nama ciganima nece niko ostati. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Ne. Kad United (verujem i Liverpool, ali neka to neko drugi...) trosi pare, onda trosi zaradjene pare. I to je cela prica.

Dok ovi trose ukradene pare?

Mislim, nemojmo se sprdati. Svi trose pare kad im treba da potrose. Samo sto neki imaju potrebu da se prave da je kad jedni trose zlo.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Dok ovi trose ukradene pare?

 

U svakom slucaju niko ne krade bas u CFC i MCFC. Fakticki pokloni su druga prica. Mislim, potpuno je nebitno vise.

 

Da skratimo ovo...

Link to comment

U svakom slucaju niko ne krade bas u CFC i MCFC. Fakticki pokloni su druga prica. Mislim, potpuno je nebitno vise.

 

Da skratimo ovo...

Ok. Nije mi bash najjasnije sto te ovo toliko pogadja, pogotovo sto godinama imamo gomile postova o ovim drugima, ali ajde, necu da smaram.

Link to comment

Ok. Nije mi bash najjasnije sto te ovo toliko pogadja, pogotovo sto godinama imamo gomile postova o ovim drugima, ali ajde, necu da smaram.

 

ne, ne pogadja me, nego nema trika razviti neku smislenu argumentaciju one-two lajnerima, a što bi rekla Vlada Hrvatske - ne da mi se o tome sad :D

Link to comment

Kakav je taj mangala? Nesto ga nisam gledao, al vidim ovi tresnuse 40 kk necega za njega...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Pa po mondijalu je zver, dao 2-3 gola za tradicionalno impotentni Ekvador. Vece je pitanje sta je uradio pre toga u karijeri...

Edited by ducca
Link to comment

Tacnije dao je sve golove (3) za Ekvador.

U Pachuci je isto odigrao dobru sezonu, dao 20-ak golova. 
Cijenim da je kompatibilan™ sa Uest Hemom i da ce se dobro snaci, malo naprednija verzija Endija Kerola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...