Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Meni je i pre ovog WC taj Vlaar bio jedna od najboljih opcija za DC, a Utd i LFC vape za takvim. S obzirom da je u Villi ne bi trebao da kosta bogzna kolko ali ako se uzme u obzir da bi ga trazili ostrvski lovatuni - ne verujem ispod 15ak. Momak je par godina u ligi, zna sve fore, ima sasvim dovoljno kvaliteta da bude starter u bilo koje od ove 2 ekipe. Nema bas na trzistu nesto puno boljih DC-ova a da je moguce da se kupe. Sinoc je objasnio u svakom slucaju. Nadam se da LVG ima mozga da ga izlozi (mada mi njegovo odbijanje da se zavrsi vec skoro sklopljen deal za Kroosa ne uliva poverenje).

За Ловрена доктор у сваком погледу. Легао би као будали шамар.

Link to comment

Di Marija je fantastično pojačanje. Lične uslove je već ugovorio.

 

Mangala u Sitiju najverovatnije. 32 miliona funti rahima. Komadić koji im je nedostajao.

 

I Kedira ide iz Reala. Neće da produži ugovor koji traje još godinu dana. Pominje se Arsenal.

 

Navas u Bajernu. Rešio da bude rezerva izgleda.

Link to comment

ako je tačno da će benzema u liverpul, di maria u MU, ko će igrati u realu ?

 

Kros je po svemu sudeći završen. Za ostalo ćemo da vidimo. Mada, 'Benzema u Liverpulu' je šuplje na sve strane.

Link to comment

Odakle vam za MU i Di Mariu? Ja koliko citam jutros vesti po Engleskoj tvrde da je PSG u debeloj pole poziciji.

 

 

Benzema je, jasno je, povezan sa situacijom oko Falcaa, a Kroos ce biti ubitacno pojacanje, dao bih 2 ADM za Kroosa.  :cry:

Link to comment

Liverpul izgleda u "advanced talks" sa Bonijem. Sjajno!

pa sta je to vise? izgleda da gazda misli "ako sam red sox-e napravio sampione (doovaj ga teacheru a i ti novosadska frajlo) - mogu i ove luzere".

 

samo theo epstein fali.... oh right, on je u nemogucoj misiji. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...