Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Sta li su videli kod njega?

 

Jedna od cudnijih stvari u ovom prelaznom roku mi je kolicina novca koju Juventus pusta u opticaj, i jos cudnije na koje igrace. Iturbe je dobar igrac, ali mislim da ne vredi skoro 30m. Jos ukoliko se ispostavi tacnim da hoce Moratu za solidne novce (~22) :zbunj: Pedeset meleona ni na nista sigurno, ne deluje mi kao preterano lukav plan.

Link to comment

Sancez prosao lekarske i sa Debusijem bi trebao da bude na predstavljanju novih dresova.

Alexisov ljekarski traje toliko dugo da me strah da ne vrse simultano presadjivanje srca i bubrega uz narkozu u vidu sinocnje utakmice.

 

Debuchy mi je skakljiva prica. S jedne strane, bolji je ofanzivno od Sagne. S druge strane, u defanzivi je los, a na njegovoj strani stopera igra Mertesacker.

Link to comment

Пошто Влар?

Meni je i pre ovog WC taj Vlaar bio jedna od najboljih opcija za DC, a Utd i LFC vape za takvim. S obzirom da je u Villi ne bi trebao da kosta bogzna kolko ali ako se uzme u obzir da bi ga trazili ostrvski lovatuni - ne verujem ispod 15ak. Momak je par godina u ligi, zna sve fore, ima sasvim dovoljno kvaliteta da bude starter u bilo koje od ove 2 ekipe. Nema bas na trzistu nesto puno boljih DC-ova a da je moguce da se kupe. Sinoc je objasnio u svakom slucaju. Nadam se da LVG ima mozga da ga izlozi (mada mi njegovo odbijanje da se zavrsi vec skoro sklopljen deal za Kroosa ne uliva poverenje).

Link to comment

Pa ima 1 istoriju sa njim. That said, s kim LVG pa nema istoriju. Golmana Argentine od juce je on licno doveo u Almaar tj u Evropu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...