Jump to content

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Kakav je mrsav izbor i kolike su cene za prosecne igrace na toj poziciji mislim da nismo prosli lose. Nadao sam se da cemo moci da dodjemo nekako do Adriana, al i ovo ce raditi posao.

 

 

Da je mrtvom Enriqueu neko odalamio samarcinu u trenutku kada je prevalio preko usana glupost po prvi put sada bi gledali Rodrigueza tu :( jebo ga Jose Angel da ga jebo.

 

Mrzi me da guglam sliku gde kreten sedi u razgacen u dzinovskom modelu formule kojeg je instalirao u dnevnoj sobi i pika neku igricu :isuse:

 

 

Link to comment

Kaže Metro da će ovaj američki Dani Alves Marjan Marković biti na probi u Liverpoolu tokom američke turneje:

 

hqdefault.jpg

 

... a meni je logično da svakog leta pokušaju da potpišu nekog pikturesknog i/ili popularnog Amera, pa prenosim. -_-

Link to comment

Po italijanskim sajtovima se prica da ce u Romu kroz pozajmicu u Genoi od jedne sezone. Sta znam, meni delovao krajnje ok.

Link to comment

jel alexis definitivno u arsenalu? profa ne jebe samo na plazi.

 

Postoje kontradiktorne informacije. Sam Profa je rekao da neće kupovati nikog dok ne završi SP. S druge strane, ne vjerujem da je retardiran pa da planira čekati da Barca kupi Suareza pa da im treba keš koji će namaći prodajom Alexisa. Informacija koja trenutno kruži internetom kaže da je Barca prihvatila ponudu od 32 miliona funti od Arsenala za Alexisa, ali je jedini izvor za to Goal.com, svi ostali su to manje-više prepisali.

 

Mathieu Debuchy je očigledno na putu za Emirate (spominje se 8 miliona funti) kako Wenger ne bi morao krenuti sa Jenkinsonom kao startnim desnim bekom.

 

Treći transfer koji se spominje u vezi sa Arsenalom je Lars Bender. Njega je Profa htio i prošle sezone, navodno je tad odbijena ponuda od 16-ak miliona funti, a sad bi Wenger ponudio 19. Kad je u pitanju Wenger, naravno, nikad ne treba isključiti mogućnost da samo Diaby bude "novo" pojačanje u sredini terena.

 

Konačno, tu je i priča oko Victora Valdesa. Besplatan, zna lopte, prima glupe golove = ubio se za Wengera.

Link to comment

Nećete više Pepea Reinu? Mora sledeće sezone da se takmiči sa Mignoletom ko će više golova da primi kroz ruke i kroz noge...

Link to comment


Puma stores here in Chile will have a launch event for Arsenal new kits on July 15. They will bring all the kits and other products. In Chile most brands only put that much effort on foreing teams that have really popular chilean players in them. Why would Puma put an effort for Arsenal in Chile when Nike never bothered and even finding the home kit was a pain? Because ITS HAPPENING. Sanchez to Arsenal confirmed.

 


Link to comment

Puma stores here in Chile will have a launch event for Arsenal new kits on July 15. They will bring all the kits and other products. In Chile most brands only put that much effort on foreing teams that have really popular chilean players in them. Why would Puma put an effort for Arsenal in Chile when Nike never bothered and even finding the home kit was a pain? Because ITS HAPPENING. Sanchez to Arsenal confirmed.

 

Ili Vidal? :D

 

Sanchez bi bio...uh.

Link to comment

аko je bio tačan onaj trač da je barsa pre najnovijeg naleta vampirstva nudila aleksisa, pedra + keš, liverpulđani su to morali da prihvate na keca. pare im ništa ne znače - iz fudbalskog ugla, jel - same po sebi ako ne dovedu pravu zamenu, jer više vredi pedro, procenjen na 30 miliona, nego lazar (19), procenjen na 25 kad čestiti portugalci nanjuše katalonske pare. do vrhunskih igrača se teško dolazi, što obojica jesu, a ovaj treći nije. e sad jedino ako se to ovoj dvojici ne uklapa u planove... mada ne vidim što bi liverpul bio toliko neatraktivna destinacija, jedino možda iz bustinovskih razloga.

Link to comment

Nisu bustinovski razlozi, dosta rano je izašla informacija da će teško biti trampe jer Sanchez već ima nešto dogovoreno sa Arsenalom. Nije blesav čovek da se odriče toga da bi bivšem klubu olakšao kupovinu, i ulazi u nove pregovore oko plate gde mu ništa nije zagarantovano. 

 

Pedro nisam čuo da je bio deo tih kombinacija.

Link to comment

Nisu bustinovski razlozi, dosta rano je izašla informacija da će teško biti trampe jer Sanchez već ima nešto dogovoreno sa Arsenalom. Nije blesav čovek da se odriče toga da bi bivšem klubu olakšao kupovinu, i ulazi u nove pregovore oko plate gde mu ništa nije zagarantovano. 

 

Pedro nisam čuo da je bio deo tih kombinacija.

 

Možda ne bi bilo zgoreg da Liverpool - ako već hoće da daju Suareza za lovu + igrača - pokuša sa Deulofeuom.

 

Za Alexisa se priča da bi u Arsenalu trebao imati 130.000 funti. No, toliko je trebao imati i Higuain.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...