Jump to content

Transferi


ducca

Recommended Posts

Suarez želi da napusti Liverpul i igra u jačem timu u kojem će se boriti za titule i te zajebancije.

Plus, ako dobije masu para liverpul može kupiti nekog engleza iz vesthema za 76 miliona.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Zasto Liverpul prodaje Suareza? Pricali smo o ovome prije par mjeseci i slozili smo se da ce on opet imati 20-25+ sezonu sto je vrhunski, ako vec ne moze 30+. Ako valja Barseloni i njenim sponzorima uprkos Gricko fazi i ako im ne smeta sto ne igra do oktobra, onda valja i Liverpulu.

 

Mi se složili, ali Henry i Ayre ne čitaju forum, jebiga <_< 

 

Možda je procena da ovakvu sezonu od 30+ golova 10+ asistancija i dva boda od titule prosto nikad neće ponoviti, da mu je današnja cena optimalna pa valja unovčiti?

 

Ali i u tom slučaju, to ne znači da treba da dozvole da ode za kikiriki. Ako je 80 miliona onda traži 80 miliona, ne 65, ne 40 + Alexis Sanchez... zvuči kao da su u frci da ga prodaju, sad ili nikad, kao da će sutra da se samouništi.

Link to comment

Barsa je pravo mesto za Sukija. On nek ode, bitno je da se neko drugi dozove pameti i uzme im Markinjoša.

 

Prvo ga treba uzeti nama.

Marquinhos je izjavio da zeli da ide u Barcu.

 

 

Ako ne nadjemo pravu zamjenu, ostace.

Link to comment

zvuči kao da su u frci da ga prodaju, sad ili nikad, kao da će sutra da se samouništi.

Actually, Suarez se samounistio juce i dosao na rub. Iduca glupost mozda znaci dozivotnu suspenziju (ne znam koji je kurac Barcelo, Ramos i Pepe bi i normalnog covjeka pretvorili u kanibala, a sta ce tek biti sa Suarezom). Jebi ga, Liverpool uci iz greske Arsenala sa Henryjem - dali smo™ najboljeg igraca ikad za 24 miliona.

Link to comment

Ja ću o tom odlasku Suaresa moći da sudim tek nakon kupovina. Uostalom, prošli put je otišao Tores, a došao je Suki, a svi znamo da se istorija ponavlja  :fantom:

Link to comment

Nema ali šta ćeš...

 

Nego je će stvarno biti presmešno ukoliko Suki ode u Barsu, a Sančes odabere Arsenal :lol: Mada, izgleda da dogovor neće proći dok se ne dogovore sa Sančesom. Zanimljive igre...

Link to comment

Rekla-kazala. Nema razloga da se nešto oteže ako su se dogovorili da se aktivira release clause, plati i vozi.

 

Ja sam svo vreme očekivao da nam™ uvale neki plaćam-sledećeg-utorka dil po kom Sanchez vredi 50% Suarezove cene, ali izgleda da su te opcije otpale...

Link to comment

Hammers nastavljaju sa briljantnim prelaznim rokom. na East End je stigao i najbolji levi bek Championshipa Aaron Cresswell iz Ipswicha, a ovih dana bi trebalo da potpise i Diego Poyet (Gusov sin), koji je bio odlican u Charltonu prosle sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...