Jump to content

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

zar nisu oni dali andjela na oglas? cini mi se za 50 meleona

 

Iskreno, ne znam. Kao simpatizer istog mislim da je nemoguce da su toliko slepi  -_-

Link to comment

Moguca su tumbanja u postavi, ne bi bilo iznenadjujuce da Ronaldo predje skroz napred povremeno, Di Maria na njegovo mesto, a Kroos u rupu™. Real bas ne puca od dubine u pevcu, tesko da nece imati mesta za njega. Ako pak Ancelotti planira da ga koristi u paru sa Modricem, a bez igraca sa makar malo defanzivnog ucinka na sredini, onda je prso nacisto.

 

Jos treba uklopiti Falcao-a, a mozda i James poptise (ako su spremni da plate 90M€).

Link to comment

Gde si ti video da sam napisao da je precenjnen?! Samo sam rekao da mi nije klasa oko koga bi se dizala tolika prasina, a obzirom da mu ugovor istice sledece godine 30milki bi bio plafon. Da kojim slucajem prelazi iz Bajerna u Shalke ili BVB ovde se niko ne bi ni osvrnuo.

 

Samo sam primetio tajming tvog javljanja  :thumbsup:

Link to comment

Kros je strašan igrač. Kakvim ciframa se frljaju timovi u ovo vreme, 25 miliona je smešno. Jedino što mu dogodine ističe ugovor.

+25,000,000.

Meni je on potcjenjen igrac. 

 

Prandelli preuzima Galatasaray. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Jos treba uklopiti Falcao-a, a mozda i James poptise (ako su spremni da plate 90M€).

 

Dobro, to tek trebamo da vidimo. Ne verujem da ce se toliko ispruziti za Jamesa, meni deluje da ako stvarno postoji opcija dovodjenja Kroosa da on otpada. Falcao je isto jos uvek na dugom stapu.

Link to comment

Ja u Realu ništa ne bih dirao. Objektivna bojazan jedino može da bude Kasiljas i činjenica da po pravilu Di Marija posle jedne dobre igra dve loše sezone.

 

Benzema je savršen špic za tandem krila Ronaldo i Bejl. 

Link to comment

Monaco odjebo Valdesa zbog povrede. Veliki klub nema sta. Navodno je Valdes bio i na lekarskim pregledima i gle cuda utvrdjeno je da je povredjen i nisu hteli da potpisu ugovor. Inace u januaru je potpisan nekakav predugovor.

 

Da se nadovezem na ovo - oglasio se i agent Valdesa i rekao da Victor ima potpisan cetvorogodisnji ugovor sa Monacom jos od januara :lol:

 

Kroos demantovao da je potpisao za Real, mada mi ovo deluje kao gasenje vatre i da je to iapk zavrsena stvar.

 

Kroos: "I said quite clearly that, during World Cup, no decision will be made. I want to concentrate on World Cup. Nothing has been agreed."

 

 

Wenger ponudio 23m funti za Kediru

Link to comment

E cus samo 25 miliona za Krosa?! On je top klasa!

 

Liverpul tolike pare baca na Dzonsona, Adama, Hendersona, Dauninga, Lalanu i slicna govna...

Link to comment

Wenger ponudio 23m funti za Kediru

 

:isuse:

 

Navodno je Debuchy dao veliki hint za prelazak u Arsenal uklanjajući ime kluba sa twitter-accounta. Sanchezov agent, opet, iz nekog razloga počeo pratiti Arsenal i neke igrače.

 

Ako dođu njih dvojica, dovesti još rezervnog golmana i zadnjeg veznog za dobar prelazni rok.

Link to comment

Zasto Liverpul prodaje Suareza? Pricali smo o ovome prije par mjeseci i slozili smo se da ce on opet imati 20-25+ sezonu sto je vrhunski, ako vec ne moze 30+. Ako valja Barseloni i njenim sponzorima uprkos Gricko fazi i ako im ne smeta sto ne igra do oktobra, onda valja i Liverpulu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...