Jump to content

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Nema posto navijaci izmisljotine iz Pariza moraju da nadoknade sto ih niko u svetu fudbala ne uzima za ozbiljno, pa ti se onda svakodnevno u lice deru, ja bogat a ti govno.

Link to comment

Ja sam ubedjen da se podigao preveliki hype oko Krosa. Decko jeste bio veliki talenat, sezonu i po pu Leveru je odigrao dobro i vratio se u Bajern kao "gotov igrac", ali i dalje ga nismo videli da je sam resio ili presudio u nekoj bitnoj tekmi (ni za klub ni za repku). Ja sam navijao za to da ostane u Leveru, bio bi sigurno na dabl-dabl golovi asistencije, ali da ce biti top 5 na svojoj poziciji nikad nisam verovao. No ipak je on jos mlad, 90to godiste je.

Link to comment

Ja sam ubedjen da se podigao preveliki hype oko Krosa. Decko jeste bio veliki talenat, sezonu i po pu Leveru je odigrao dobro i vratio se u Bajern kao "gotov igrac", ali i dalje ga nismo videli da je sam resio ili presudio u nekoj bitnoj tekmi (ni za klub ni za repku). Ja sam navijao za to da ostane u Leveru, bio bi sigurno na dabl-dabl golovi asistencije, ali da ce biti top 5 na svojoj poziciji nikad nisam verovao. No ipak je on jos mlad, 90to godiste je.

 

sour-grapes-1.png

Link to comment

Kros je strašan igrač. Kakvim ciframa se frljaju timovi u ovo vreme, 25 miliona je smešno. Jedino što mu dogodine ističe ugovor.

Link to comment

jel ima worldcalss fudbalera koji nece u pariz?

 

Ima.

 

Ima, bar dvojica :fantom:

 

Ima ih vise.

 

Nema posto navijaci izmisljotine iz Pariza moraju da nadoknade sto ih niko u svetu fudbala ne uzima za ozbiljno, pa ti se onda svakodnevno u lice deru, ja bogat a ti govno.

 

Tacno, moze nam se.

Link to comment

Kad bi bazensekta imala bar jos 1 argument sem kiselog grozdja, gde bi nam forumu bio kraj.

 

:rolf:

 

Jeste, Kros je precenjen za 25m u pravu si, dobro™

Link to comment

Gde si ti video da sam napisao da je precenjnen?! Samo sam rekao da mi nije klasa oko koga bi se dizala tolika prasina, a obzirom da mu ugovor istice sledece godine 30milki bi bio plafon. Da kojim slucajem prelazi iz Bajerna u Shalke ili BVB ovde se niko ne bi ni osvrnuo.

Link to comment

Monaco odjebo Valdesa zbog povrede. Veliki klub nema sta. Navodno je Valdes bio i na lekarskim pregledima i gle cuda utvrdjeno je da je povredjen i nisu hteli da potpisu ugovor. Inace u januaru je potpisan nekakav predugovor.

 

Monaco vice-president and sports director, Vadim Vasilyev, told a press conference on Wednesday: "Victor Valdes is injured and he won't join us." 

 

 

 A i on je debil u februaru krenuo da se oprasta od Barcelone, molili ga mesecima da se predomisli. Sad ce do NG, a mozda i celu sezonu, biti bez kluba.

 

 

Apropo Kroosa, ne kapiram samo kako planiraju da uklapaju njega i Modrica. Ili ce jedan da igra Ligu a drugi CL... :unsure:

Edited by ducca
Link to comment

Moguca su tumbanja u postavi, ne bi bilo iznenadjujuce da Ronaldo predje skroz napred povremeno, Di Maria na njegovo mesto, a Kroos u rupu™. Real bas ne puca od dubine u pevcu, tesko da nece imati mesta za njega. Ako pak Ancelotti planira da ga koristi u paru sa Modricem, a bez igraca sa makar malo defanzivnog ucinka na sredini, onda je prso nacisto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...