Jump to content

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

A dobro, te klauzule su prilično nebitne i rijetko se uopšte pokaže potreba da se aktiviraju.

Link to comment

Jebo te Đurđić, ja kad vidim tvoje ime kao poslednjeg postera na ovom ili PL topiku, odmah pomislim "E jebiga, ode Suarez..."

Link to comment

A dobro, te klauzule su prilično nebitne i rijetko se uopšte pokaže potreba da se aktiviraju.

 

Nije da im do sada nije upadala sekira u med zaletanjem nekog kluba nafatiranog naftnim parama. Kako god, zanimljivo mi je to verovanje da ce mozda uspeti da mu vise nego udvadesetostruce vrednost, pa ajd da se obezbede na vreme. Kapiram da i to sto je ostrvljanin nije skodilo kod odrezivanja klauzule. Ne znam da l bih vise zeleo ili ne utrcavanje nekog EPL tima kroz koju sezonu.

Link to comment

Jebo te Đurđić, ja kad vidim tvoje ime kao poslednjeg postera na ovom ili PL topiku, odmah pomislim "E jebiga, ode Suarez..."

 

:lol::lol::lol:

 

vise bi trebalo da te brine copijev "potpisali smo markeca za 25m£!" post, koga se i ja pribojavam.

 

 

by Tapatalk 2

Edited by mandingo
Link to comment

Navodno za 25m Kroos u Realu. 

 

Opet mi dodje da kukam na ove moje al ne vredi... Zato se juri Cuardado za 32m i Carvalho za 37m :isuse:

 

 

TakodjeR, navodno su Suki i Barca usaglasili svoje zelje, ostaje jos LFC, ponuda je 60, traze 80 - word je da ce se naci na 70m paunda. Pijaca jebena. Nadam se da ce Real u minut do 12 da se umesa i hajdzekuje ovaj odvratan transfer. 

Edited by ducca
Link to comment

Ja procitah da su prvo ponudili 30M€ + Sanchez-a + bonuse (6-7M€).

Onda su podigli ponudu na 88M€ ali Liverpool trazi 100M€.

Link to comment

Jebo te Đurđić, ja kad vidim tvoje ime kao poslednjeg postera na ovom ili PL topiku, odmah pomislim "E jebiga, ode Suarez..."

 

:lol: mislim da je samo cifra pitanje :(

 

:lol: :lol: :lol:

 

vise bi trebalo da te brine copijev "potpisali smo markeca za 25m£!" post, koga se i ja pribojavam.

 

 

by Tapatalk 2

 

Ja to neću smeti da napišem prvi 

Link to comment

Ja procitah da su prvo ponudili 30M€ + Sanchez-a + bonuse (6-7M€).

Onda su podigli ponudu na 88M€ ali Liverpool trazi 100M€.

 

Tako nešto piše i gore, samo ducca operiše u GBP a ti u EUR. Navodno su Sanchezu već ranije dali carte blanche da traži novi klub, pa kad su se setili da bi mogli da ga utope da obore cenu za Sukija, on nije bio zainteresovan jer već ima nešto dogovoreno. Tako da, moraće izgleda da daju keš.

Link to comment

kako je moguce da su kupili kroosa za samo 25 miliona? ovde nesto nije u redu

Istice mu ugovor sledece godine a ne zeli da ga produzi.

Link to comment

Istice mu ugovor sledece godine a ne zeli da ga produzi.

 

pa nije mi problem samo to nego i to sto je chelsea platio vise jebenog fabregasa i da chelsea kao ponudio 60 milki za pogbu a nisu mogli 30 miliona za kroosa? jbt neverujem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...