Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Naravno, nije sve idealno. Svi problemi u nemačkom fudbalu u skorije vreme su vezane za kladionice, i one su sponzori većeg broja timova. Međutim, jedino se na prostorima od Odre do Rajne neko hvata u svim tim mešetarenjima, sa posledicama po uhapšene i klubove koji su učestvovali u mutnim radnjama.
pa otkud baš tamo Partizanova filijala Koblenc? :P
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

sva je prilika da Krasica ceka jedna totalna bulja od sezone uzrokovana nezadovoljstvom/cimanjem oko prelaska u Juve, samim tim jos manja vrednost na transfermarketu ako ovog leta ne promeni sredinu

Link to comment

Ozilov transfer nije dogovoren, cisto nagadjanje, a sanse su mizerne da on ode za sumu ispod 15 miliona. Ne vidim ni neku Barsinu potrebu za njegovim dovodjenjem, potrebnija su im pojacanja u odbrani.A ako se ne varam, predsednik Verdera je rekao da ce i Ozil i Mertezaker ostati u Verderu i da su ponude za njih odbijene.

Link to comment

Auh. Rikardo Karvaljo je, što se mene tiče, najbolji štoper na svetu. Izgleda da Murinjo ipak zna i da zaista ima ovlast™ i u realnosti, a ne samo u medijima, za razliku od prethodnika...Istovremeno, nenadoknadiv udarac za Čelzi. Ko će sada da krpi buđavog kapitena bezveznjaka, da mi je znati.

Link to comment
Auh. Rikardo Karvaljo je, što se mene tiče, najbolji štoper na svetu. Izgleda da Murinjo ipak zna i da zaista ima ovlast™ i u realnosti, a ne samo u medijima, za razliku od prethodnika...Istovremeno, nenadoknadiv udarac za Čelzi. Ko će sada da krpi buđavog kapitena bezveznjaka, da mi je znati.
slazem se po pitanju kvaliteta doticnog ali ostaje pitanje koliko je on "polovna" roba posle toliko problema sa povredama. ove sezone je odirao vrlo malo utakmica i pravio zesce gafove pa je moguce da mu nije ostalo bas mnogo sezona u nogama.
Link to comment
Istovremeno, nenadoknadiv udarac za Čelzi. Ko će sada da krpi buđavog kapitena bezveznjaka, da mi je znati.
Kako to mislis ko?Pa Bane naravno...malo ce da igra na centralnom beku sto i nije lose za njega...
Link to comment

Ivanović je prespor za to.Još jedan ubitačan kvalitet Karvalja je kada jurne napred, sa loptom ili bez nje, uleti kao metak iz drugog plana. Veoma bitna stvar u konceptu kontranapada Čelzija, još jedna opcija koju više neće imati.Karvaljo je zakon.

Link to comment

Ivanović je prespor za CB, a dovoljno brz za RB? :unsure:Zezaš za probojnog štopera Karvalja, koji uleće kao metak, ili si ozbiljan? Kao što Bustin reče, sve zavisi od toga koliko bude mogao da stoji na nogama. Tries'dve i ispovređivan, nije ne znam kakav gubitak za Anćelotija. Alex mu je dosta dobro igrao CB, bolje bar od one mrcine Terija...

Link to comment

Da, prespor. Ne treba na centralnom beku neko ko će da se zalaufa sa zaletom od 15 metara, već okretna, vižljasta mačka, agilna, startna i cimabilna™. Ivanović to nije, za uslove Premijeršipa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...