Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Da je budala, jeste, ali potcenjivati njegov kvalitet je malo smijesno.

 

Kada protiv Kostarike pokušaš da lobuješ golmana 1 na 1 i promašiš ceo gol za 5 metara i tako me sjebeš na 3 tiketa, izgubiš sav kredibilitet koji si imao do tad. Ja sam kao i vi bio naivan i verovao da od njega može da postane igrač, ali posle toga teško. 

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Balotelli je cf sa nestvarno visokim maksimumom do koga moze da dobaci. Opasne fizikalije ukombinovane sa konstantnom opasnoscu po gol protivnika i fudbalskim znanjem. Covek bi mogao da bude napadacki focal point bilo koje ekipe na svetu kada bi imao karakter koji bi mogao da isprati njegov talenat.  Al nema i propasce zbog toga, trebalo bi cudo da se desi pa da bude drugacije. Nije ni prvi ni poslednji, sta sad. Cassano je mozda bio i talentovaniji pa vidi kakvu je karijeru imao, proteran malte ne iz svakog kluba u kome je bio.

Link to comment

Balotelli je cf sa nestvarno visokim maksimumom do koga moze da dobaci. Opasne fizikalije ukombinovane sa konstantnom opasnoscu po gol protivnika i fudbalskim znanjem. Covek bi mogao da bude napadacki focal point bilo koje ekipe na svetu kada bi imao karakter koji bi mogao da isprati njegov talenat.  Al nema i propasce zbog toga, trebalo bi cudo da se desi pa da bude drugacije. Nije ni prvi ni poslednji, sta sad. Cassano je mozda bio i talentovaniji pa vidi kakvu je karijeru imao, proteran malte ne iz svakog kluba u kome je bio.

 

U najkraćem: nema u glavi, ima u nogama.

 

Njegove dvije utakmice protiv Rubina u sezoni 2009-10. su najbolji primjeri. U Rusiji Inter igra zajebanu utakmicu nakon 0:0 protiv Barce kod kuće u prvom kolu, rezultat je 1:1, 60.minuta. Balotelli dobija bezvezan drugi žuti karton i ostavlja tim na cjedilu. Pola sata opsade gola Intera no Cesar radi čuda i ostavlja Interu jedan bod u džepu. U Milanu, posljednje kolo, Inter i Rubin imaju po šest bodova. Vodi Inter golom Eto'oa, ali je utakmica daleko od riješene, Rusi prijete izjednačenjem, a tad bi i kijevski Dinamo mogao preteći Inter drugim golom protiv Barcelone. Balotelli sredinom drugog poluvremena puca slobodnjak sa 30-ak metara, raketa u gol za 2:0 i Interov plasman u osminu finala. (Na kraju sezone Mourinho je slavio trostruku krunu.)

Link to comment

Pa to, nikada ne znas na koju ce stranu oticu u utakmici. Kapiram ja gde lezi hajp oko njega, samo nikada ne bih gradio ekipu oko toliko nekonzistentnog (ovo je zestok eufemizam za njega) igraca. Prandelli je pokusao da ga urazumi i vidi kako se zavrsilo. Vise bi mu vredelo da je pogodio protiv Kostarike, no sto je dao ono protiv Engleza. Ako Milan moze da ga uvalja nekome i rekonstruise ekipu od tih para ne treba da ceka ni sekund.

Link to comment

Hames je novi Lewandowski, sad će da krenu priče kako nije prošao probu u svim klubovima od Hamarbija do Albinoleffea

Link to comment

kakvo je bre ovo zezanje :D

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=06&dd=30&nav_id=870265

 

"Suares ne može da igra, a mi još uvek nismo član FIFA. Mislim da može da igra na Kosovu, pa smo poslali ponudu Liverpulu", rekao je direktor kluba Džavit Pacoli.

Ajvalija je spremna da plati Liverpulu 25.000 funti, a Suaresu 1.200 funti mesečno ako pristine da igra u kosovskoj Superligi.

"To je maksimalno što možemo da ponudimo, možda je to smešno za njega, ali je sve što imamo. Ako je spreman da igra za nas dobrodošao je. Nismo deo FIFA, bilo bi to idealno za njega", dodao je Pacoli.

 

a bila bi fora :D

Link to comment

Kaka od danas free.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rekose u jednom od prenosa utakmica Brazila na SP da je dogovorio odlazak u USA, ne mogu se setiti koji klub je u pitanju.
Link to comment

Rekose u jednom od prenosa utakmica Brazila na SP da je dogovorio odlazak u USA, ne mogu se setiti koji klub je u pitanju.

 

Verovatno u Orlando pošto tamo postoji brazilska kolonija. Druga opcija je takođe Florida, ali Bekamov Majami.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...