Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

CNN's Manuela Lanza reports that Luis Suarez's lawyer Alejandro Balbi says the player has agreed a deal with Barcelona :isuse:

 

Njegov advokat je već nešto slično kenjao samo za Madrid, doduše.

Link to comment

Prica se da je na pomolu™ 1 zamjena Kroos-Sanchez.

 

Vidal na meti Arsenala - 44 miliona funti. Osnova za glasine: Wenger rekao da je Vidal kompletan igrac. Prica se o Remyju.

 

Hernandez je valjda najblizi Spursima.

Link to comment

suarez je po mom misljenju jedan od top 5 igraca na svetu, sam krem svetske klase.

 

sto se tice balotelija, gulit je apsolutno u pravu. strasno talentovan i lucidan igrac (moze bukvalno da resi utakmicu ni iz cega potezom fudbalskog genija), ali nedovoljno izbrusen i sasvim, sasvim nepouzdan. 

Link to comment

 

sto se tice balotelija, gulit je apsolutno u pravu. strasno talentovan i lucidan igrac (moze bukvalno da resi utakmicu ni iz cega potezom fudbalskog genija), ali nedovoljno izbrusen i sasvim, sasvim nepouzdan. 

 

Svi pričaju to da može da reši utakmicu jednim potezom... Dajte mi jedan primer utakmice koju je on rešio, može i u 2-3 poteza.

Link to comment

Svi pričaju to da može da reši utakmicu jednim potezom... Dajte mi jedan primer utakmice koju je on rešio, može i u 2-3 poteza.

1.Manchester United-Manchester City 1:6 (Balotelli dao prva dva gola za City i de facto slomio United).

 

2.Italija-Njemacka 2:1 (Balotelli sa 2 gola odveo Italiju u finale).

Link to comment

Bilo je i ovo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gWCd3MNQA8Q

 

Ali toga bude otprilike jednom godisnje, a utakmica na kojima napravi vise stete nego dobrog bude bar 5-10. Covek ima fizicku spremu i kretanje Ronaldinha/Rivalda sa kraja karijere u Milanu a 10 je godina mladji od njih tada i sudbina mu je da u istom timu provede dve-tri godine max, dok saigraci, treneri i vlasnici ne ispizde potpuno. I svaki od tih timova ce biti sve gori po kvalitetu.

Link to comment

Nisam ti protivrecio, samo kazem da je za ocekivati od centarfora da resi po koju utakmicu.

 

U milanu je svaki napad isao na njega i onda on resi svaku trecu-cetvrtu utakmicu tako sto iz desete sanse da neki super gol, a to sto je sjebo prethodne dve utakmice - nema veze.

 

Na telefonu sam, pa me mrzi da trazim statistike, al bas me zanima kolko je ove godine dao golova i iz koliko pokusaja.

 

Pritom je momak neopevani saban i kompleksas, sto je smrt za timski duh i slicne vrednosti.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Svi pričaju to da može da reši utakmicu jednim potezom... Dajte mi jedan primer utakmice koju je on rešio, može i u 2-3 poteza.

Bukvalno je sam (uz pomoć sudije na utakmici sa sienom) uveo milan pretprošle sezone u CL, manje više na svakoj utakmici je bio odlučujući.

 

Da je budala, jeste, ali potcenjivati njegov kvalitet je malo smijesno.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...