Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Referenca na stare priče sa italijanske lige...

 

A, ti sada meni objasni što si me ovo pitao?

 

Ili referenca na Lacio i crnce? Ukoliko mi nekako ne objasniš da si nešto drugo mislio, dobićeš 1 lep i dug odmor od foruma.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Nećeš vjerovati, ali mislim da je ovo jedan od najrazumljivijih Ajantovih postova koje sam ikad pročitao.

 

 

Tek sam sada shvatio šta mi VAS DOJICA stvarno PODMEĆETE!

 

To je ODVRATNO!

 

Pa, ovo je Arle kao ono kada si mi pričao o Vengerovom ocu ili kome već beše... Podseti me da ne moram sada da jurim...

Link to comment

Tek sam sada shvatio šta mi VAS DOJICA stvarno PODMEĆETE!

 

To je ODVRATNO!

 

Pa, ovo je Arle kao ono kada si mi pričao o Vengerovom ocu ili kome već beše... Podseti me da ne moram sada da jurim...

 

I dalje nisi objasnio svoj post.

Link to comment

ne razumem svrhu alexisa u arsenalu. ox i walcott su slicni tipovi igraca. 

 

Walcott je propustio veliki dio prošle sezone, a na CF-u je vrlo rijetko briljirao (ona nesretna utakmica sa Tottenhamom je bila jedna od takvih). Dok je bio ozlijeđen, Özil i Giroud su bili 70-80 posto slabiji jer nisu imali nijednog pravog brzanca koji bi se ubacivao iza odbrane koristeći lopte u prostor (Özil) ili je širio otvarajući prostor (Giroud). Ox je predodređen od strane Wengera za centralnog veznog igrača - da li za nekog box-to-box veznjaka ili polušpicu, vrijeme će pokazati.

Link to comment

Evo krenuli tračevi, Barsa navodno sprema 80 milki plus Aleksis i Pedro za Sukija :lol:

 

 

80 miliona i dvije top klase za igracinu koja nece moci da igra do novembra?!

 

 

Ko vjeruje u ove gluposti?

Link to comment

Uopste ne kapiram koji ce kurac Suarez Barci pored Neymara i Messija na kojoma baziraju buducnost. Toliko je velikih rupa u timu a oni gomilaju napadace. A i skroz ce mi se ogaditi ako dovedu ovu seljacinu. Neymara nekako i progutah, ali ovog nema sanse.

Edited by ducca
Link to comment

80 miliona i dvije top klase za igracinu koja nece moci da igra do novembra?!

 

Ko vjeruje u ove gluposti?

 

Onaj ko zna koliko je Barca platila Neymara i Ibrahimovića.

 

 

Tek sam sada shvatio šta mi VAS DOJICA stvarno PODMEĆETE!

To je ODVRATNO!

Pa, ovo je Arle kao ono kada si mi pričao o Vengerovom ocu ili kome već beše... Podseti me da ne moram sada da jurim...

 

Ko ti šta podmeće? :huh:

Link to comment

cime je to suarez pokazao da je najbolji fudbaler na svetu? top klasa medju napadacima jeste sigurno, za nesto preko toga bi trebalo da se dokazuje van najizhajpovanije™ lige a ne bi bilo lose i ligu sampiona da odigra nekad u zivotu.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Walcott je propustio veliki dio prošle sezone, a na CF-u je vrlo rijetko briljirao (ona nesretna utakmica sa Tottenhamom je bila jedna od takvih). Dok je bio ozlijeđen, Özil i Giroud su bili 70-80 posto slabiji jer nisu imali nijednog pravog brzanca koji bi se ubacivao iza odbrane koristeći lopte u prostor (Özil) ili je širio otvarajući prostor (Giroud). Ox je predodređen od strane Wengera za centralnog veznog igrača - da li za nekog box-to-box veznjaka ili polušpicu, vrijeme će pokazati.

 

ok. mada mi nije jasno zasto wenger gura oxa u sredinu. nije mi on za box-to-box igraca. a za poluspica u formaciji 4-2-3-1 tu je vec ozil. ali ako walcott igra spica, onda se ovo jos moze dobro iskombinovati. 

uostalom, kad se bolje razmisli nije lose imati dobru zamenu za walcotta i za oxa koji ce se sigurno povrediti <_<

 

 

suarez je glup ako ode u barsu. tu je messiju rezervisana spic pozicija. on ce verovatno zbog toga igrati desnog napadaca/krilo. pogotovo ako ode alexis. jel se vraca deulofeu u barsu? pedra zaista ne znam zasto prodaju.

 

u realu bi mu bilo mnogo bolje. ronaldo i druzina bi ga hranili loptama stalno i kao vrhunski napadac sigrno bi prebacio 25+ golova po sezoni. svakako uprgrade u odnosu na benzemu.

Link to comment

u realu bi mu bilo mnogo bolje. ronaldo i druzina bi ga hranili loptama stalno i kao vrhunski napadac sigrno bi prebacio 25+ golova po sezoni. svakako uprgrade u odnosu na benzemu.

 

Hranio bi ga Ronaldo govnima čim mu Suarez prvi put ne bi dodao loptu. :jerry:

Link to comment

Barcelona poslala novu ponudu za Markinjosa, 40M€. I ta ponuda je odbijena.

 

Prati li iko Jupiler ligu?

 

 

OM je potpisao napadaca Batshuayi.

Edited by borris_
Link to comment

Navodno je Barca dogovorila sve sa Mathieu-om iz Valencie, ali se klubovi jos preganjaju oko fee-a, Valencia insistira na buy-outu. Dok je kod kolega navodno stopiran transfer Falcaa na zahtev Ronalda. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...