Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

To je ludost ako je istina. Suarez je jedan od najboljih igrača na svijetu, ali alexis i pedro su vrhunski igrači. Barca nije normalna.

Link to comment

To je ludost ako je istina. Suarez je jedan od najboljih igrača na svijetu, ali alexis i pedro su vrhunski igrači. Barca nije normalna.

Pricamo o ljudima koji su dali Eto'oa i puno miliona za Ibrahimovica.

Link to comment

Realno, pametan sada juri da dovede jednog od najboljih napadača na svetu: Balotelija, ovo mu je verovatno najniža cena koju može imati u dugom periodu vremena.

 

...

Edited by Ajant23
Link to comment

Realno, pametan sada juri da dovede jednog od najboljih napadača na svetu: Balotelija, ovo mu je verovatno najniža cena koju može imati u dugom periodu vremena.

 

Ipak, niti sam ja te sreće da ga kupi Arsenal, niti bih mu ikad poželeo da ponovo igra u Engleskoj gde ga patološki mrze...

:D

Link to comment

Realno, pametan sada juri da dovede jednog od najboljih napadača na svetu: Balotelija, ovo mu je verovatno najniža cena koju može imati u dugom periodu vremena.

 

...

 

Link to comment

Takvih kontradiktornih izjava ima milion, možda čak i tvrdi pazar, ko zna što to priča, nije bitno. Mada, kada si već dosledno protiv Vengera, lepo je da si fleksibilniji po pitanju Balotelija...

 

Doduše, ti pre svega navijaš za Lacio, pa moraš tako...

Link to comment

Takvih kontradiktornih izjava ima milion, možda čak i tvrdi pazar, ko zna što to priča, nije bitno. Mada, kada si već dosledno protiv Vengera, lepo je da si fleksibilniji po pitanju Balotelija...

 

Doduše, ti pre svega navijaš za Lacio, pa moraš tako...

Da li bi malo pojasnio ovaj post?

Link to comment

Da li bi malo pojasnio ovaj post?

 

Referenca na stare priče sa italijanske lige...

 

A, ti sada meni objasni što si me ovo pitao?

Link to comment

Da li bi malo pojasnio ovaj post?

 

Nećeš vjerovati, ali mislim da je ovo jedan od najrazumljivijih Ajantovih postova koje sam ikad pročitao.

 

 

@Ajant - čisto sumnjam. Mislim da Gullit govori Wengeru ono što i sam Wenger zna - Balotelli je prevelika kocka i za najveće majstore menadžmenta. Meni je vjerovatnija opcija da Arsenal, za promjenu, kupi nekog iz Barcelone (Pedro ili Alexis - brzi krilni napadač koji se ubacuje iza odbrane, može igrati sa Giroudom i bez njega).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...