Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

arsenalu je potreban bar još jedan igrač svetske klase. ne znam na kojoj poziciji, da li je to zadnji vezni, špic, još jedno krilo - ali treba im još jedan koji pravi razliku na terenu. ovo presipanje je lepo i zanimljivo, ali opet, kao i godinama unazad, ni za šta više od borbe za četvrto mesto, ovog puta sa junajtedom, i ispadanja u osmini finala lš. zglajznu li slučajno ispod četvrtog mesta sledeće sezone, oni nisu junajted i neće se tako lako oporaviti.

Edited by Evropejac
Link to comment

Arsenal izgleda vraca Velu za 3.2 miliona funti, tako je valjda rekao i predsjednik Sociedada.

 

 

ovo samo najveći imbecil ne bi uradio...

Link to comment

Pa to bi bio dobar posao

ovo samo najveći imbecil ne bi uradio...

 

Da. Mali je izgledao solidno i za prvog mandata u Arsenalu, a bolji je finišer od većine koje imamo™ u klubu. Ima tu jedna stvar koju sam pročitao u komentaru na jednom blogu. Ne garantujem za tačnost napisanog u istom:

 

 

The buy back clause isn’t as simple as that. Vela was basically transferred to sociedad on a 4 year deal. They have to pay arsenal £875k for each year, we have so far had 2 payments. After the 4th payment they would own the player. However, it looks like arsenal will take the option to terminate the deal, unless sociedad pay the agreed £12m extra to buy the player, so all it means we have to do is give them back what they paid us with an extra £500k on top, which totals £2.25m. How do I know all this? I am a shareholder and have seen the details of the deal. We have a similar deal with cesc, song, van persie, lansbury and many other players. It’s how arsenal do business and why our transfers in and out are so complex

 

arsenalu je potreban bar još jedan igrač svetske klase. ne znam na kojoj poziciji, da li je to zadnji vezni, špic, još jedno krilo - ali treba im još jedan koji pravi razliku na terenu. ovo presipanje je lepo i zanimljivo, ali opet, kao i godinama unazad, ni za šta više od borbe za četvrto mesto, ovog puta sa junajtedom, i ispadanja u osmini finala lš. zglajznu li slučajno ispod četvrtog mesta sledeće sezone, oni nisu junajted i neće se tako lako oporaviti.

 

Arsenalu treba sezona bez ozljeda, a ne da se desi da Walcott odigra 13 utakmica, Chamberlain 14, Ramsey propusti 15 ili da u isto vrijeme van stroja budu Wilshere, Ramsey, Walcott, Özil i Koscielny. U tom pravcu se ganja Shad Forsythe koji radi sa njemačkom repkom no njega valjda hoće još United i Bayern. To bi bilo odlično pojačanje.

 

Naravno, napadač i/ili zadnji vezni svjetske klase ne bi škodio no prioritet su desni bek i rezervni golman. No, nakon što sam pročitao da je Gazidis na godišnjem sastanku navijača za kraj sezone rekao nešto u stilu: "Ne bi bilo pametno dati 30 miliona funti za Fabregasa u situaciji kad Wenger ima ograničen budžet", nemam prevelika očekivanja od narednog prelaznog roka.

Link to comment

negde sam procitao da vela ne zeli da se vraca u arsenal. ne znam koliko je to tacno.

 

Da, i ja sam to pročitao. Možda i ne želi obzirom da nije dobio pravu priliku, a u Primeri je sabijao unazad par sezona.

Link to comment

negde sam procitao da vela ne zeli da se vraca u arsenal. ne znam koliko je to tacno.

 

 

Ako ne zeli onda se i nece vratiti. Njegov klub je duzan da prihvati pare koje ponudi Arsenal, ali Vela nije.

Link to comment

Ako ne zeli onda se i nece vratiti. Njegov klub je duzan da prihvati pare koje ponudi Arsenal, ali Vela nije.

Najvjerovatnije da nece.

 

Spominje se Ogbonna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...