Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Anelka na putu ka starijem rimskom klubu, 6 meseci pozajmica.
Pfff, preskocio bih ovo, ali zbog bolda nisam mogao da odolim ^_^Zar nije malo... hm, ironicno, u najmanju ruku, sto se interesovanje javilo tek posle antisemitskog istupa pomenutog?

Salim se, nemojte da shvatate ozbiljno, samo komicna koincidencija.

:ph34r:

 

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Salim se, nemojte da shvatate ozbiljno
ma ko shvata ozbiljno? navikli smo da se vi uvek šalite, sve evo nas, idemo, prvi smo, jebemo kevu i na kraju uvek bude - ma zezamo se samo.
Link to comment
Pfff, preskocio bih ovo, ali zbog bolda nisam mogao da odolim ^_^Zar nije malo... hm, ironicno, u najmanju ruku, sto se interesovanje javilo tek posle antisemitskog istupa pomenutog?
Lazio je prvi put htio dovesti Anelku u ljeto 1999. Nudili su vrlo solidnu cifru Arsenalu (mislim 22 miliona funti), njemu pozamašnu platu no uletio je Real, a ostalo je historija.
Link to comment
ma ko shvata ozbiljno? navikli smo da se vi uvek šalite, sve evo nas, idemo, prvi smo, jebemo kevu i na kraju uvek bude - ma zezamo se samo.
O, sad bas nisam bio uopste nepristojan, nastojao sam da sterilisem zicer sto je moguce vise, iako je bio bas to - jebeni, perfektni zicer. Kako god :rolajz:
Link to comment

Klasika, užas blagi šta rade Mančesteri Utd (435.1+394.9=830000000 €, 791.55 M€, preko G$) i Real (511 M€)*...Stravično, senzacionalno, katastrofalno...* M=220 G=230

Link to comment

Ono sto meni bode oci:- Razlika izmedju Reala&Barce i ostatka lige je jeziva- League 1 all star a.k.a. NU samo 84,4kk- Dortmund samo 99kk :Hail:- Serie A ima najravnomerniji prelaz od vrha ka dnu (jeste zbog nemogucnosti da veliki trose sulude cifre, inace bi bilo kao u EPL)- Verona <3kk :Hail:

Link to comment
- Serie A ima najravnomerniji prelaz od vrha ka dnu (jeste zbog nemogucnosti da veliki trose sulude cifre, inace bi bilo kao u EPL)
Naravno, Juve bi trošio isto, milanski timovi kupovali i prodavali do ludila, igrajući sa onim što se trenutno nađe na lageru. A, vi iz Rima biste se ponovo šalili sa berzom... Edited by Ajant23
Link to comment
On topic, zanimljiva stvar :)...
Na kraju 302.stranice Premier League-topica sam ostavio link za ovo. :PKod Uniteda čak i nije toliko strašna cifra ako se uzme u obzir da imaju neke igrače sa dugim stažom (Ferdinand i Rooney u prvom redu). Strašno je to što se PSG igra fudbala dvije i po godine, a Monaco godinu i po, pa su kombinovano spičkali 570 miliona eura na odštete. :mellow: Kod Cityja je situacija i gora jer su se oni već stigli riješiti nekih superskupih kupovina (Adebayor, Robinho, Santa Cruz...) pa im njihove odštete ne ulaze u ukupan zbir.EDIT: zaboravih da se i United riješio Berbatova, Andersona (mislim da se ni on ne računa)... Edited by ArleKino
Link to comment

Do sinoc sam 4-5 dana bio bez neta pa nisam ispratio poslednjih 10-ak strana EPL topika, pogledao poslednju i pretposlednju i mrzelo me da vrtim dalje. Sori :) A i tesko da ko oce da klikce na linkove, ja cesto preskocim.

Link to comment
Do sinoc sam 4-5 dana bio bez neta pa nisam ispratio poslednjih 10-ak strana EPL topika, pogledao poslednju i pretposlednju i mrzelo me da vrtim dalje. Sori :) A i tesko da ko oce da klikce na linkove, ja cesto preskocim.
Prepričaću ti, trenutno je aktuelno slavlje navijača timova iz Rima zato što se Inter toliko menja da je ostalo još samo da im uvedu nove dresove (recimo, crveni krstovi na belom) i daju novo ime (recimo, SS Ambroziana)...
Link to comment
Do sinoc sam 4-5 dana bio bez neta pa nisam ispratio poslednjih 10-ak strana EPL topika, pogledao poslednju i pretposlednju i mrzelo me da vrtim dalje. Sori :) A i tesko da ko oce da klikce na linkove, ja cesto preskocim.
Također. :DOve cifre Reala i Barce su interesantne. Već na prvi pogled se vidi razlika koju pravi La Masia u odnosu na Realovu tzv. školu fudbala, čak i kad se ubace brojke za Ibrahimovića i Villu.Čini se da je PSG poslao ultimatum Cityju: "Ni ne pomišljajte da dovedete Matuidija ili ćemo kupiti sve vaše igrače." :isuse:
Link to comment
Cek, cek, napravio sam ti nesto ^_^edit: @ Ajant6hsao.jpg
Kupio je tim da ga upropasti dovođenjem precenjenih cirkuzanata... Bolje da su: WTF, did j just buy?, stavili ispod slike predsednika Reala i vlasnika smešnijeg Mančestera...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...