Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pogba je neki dan rekao da je navijao za Arsenal kao dijete. Just sayin'.
Yeah right.Manchester-United-Reserves-v-Manchester-City-Reserves-Cup-Final-838095.jpgInace, sem ako nije neka ogromna lova u pitanju, Juve bi bio lud da proda Pogbu tako brzo.
Link to comment
Jedini cilj ove sezone je plasman u LS, bar to ponavljaju iz nedelje u nedelju...ja sam verovao da mozemo do titule ove sezone, ali smo vec izgubili gomilu bodova od ekipa iz donjeg dela tabele...Od potencijalnih pojacanja uglavnom se cilja na igrace tipa Pogba, Mangala, Zouma, itd...zelja je da vecinu tima cine francuski reprezentativci, a Fedcom i SBM su zaduzeni da se zaobidje FFP...Samo sto po svemu sudeci on bas zeli u Monaco ukoliko mu Juventus ne poveca platu na 6 miliona... njegov najbolji ortak iz detinjstva (Kondogbia) je kljucni faktor ako Pogba bude menjao sredinu...

IzEn5tH.jpgpqBkAmE.jpg

Proslog leta se ceo svet smejao kada se pojavila prica da ce Falcao u Monaco, sto je najgore i dalje su u cudu inace ga ne bi selili u razne spanske i engleske klubove iz dana u dan, iako je on i vise nego zadovoljan u Knezevini...koliko god da je francuska liga bezvezna i sama cinjenica da mali broj navijaca prati Albertove pulene, novac koji igraci dobijaju i mesto zivljenja je toliko primamljiva kombinacija da je veoma lako izabrati Monaco u odnosu na bilo koji po imenu veci klub...evo sta Radamel gleda svakog jutra kada otvori oci, a pre nego sto proveri svoj bankovni racun...

jxHMomZ.jpg

Ko Podgorica na moru. Nidje zelenila...
Link to comment

Dosadio je on ozbiljnom fudbalu. Godinu i po dana se već udvara Turcima, ako bi to potrajalo još malo, imao bi šanse samo kod šeika na rodnom im tlu.

Edited by kralj
Link to comment

Agent kaze da nije, ali ko ce ga znati...Razumem da puste Ria i Evru, ali Vidic ipak ima 32 godine, ali nije ni to, nego onda definitivno moraju da se kupuju i stoperi posto me hvala blaga panika od konstantnog uparivanja Evans-Smalling. Dakle opet nista od krstenog veznjaka <_<

Link to comment

Vidić će očigledno do kraja karijere trpeti posledice serije povreda kolena (prva je bila na utakmici protiv Bazela ne sećam se više ni kad-početkom 2012. ako se ne varam) i realno je da ga Mančester ne produži i proda. Već tih par veteranskih plata će biti dovoljna ušteda da se lepo podmladi odbrana. Mada ja mislim da Mančester mora već jednom da dovede neku štopersku zvezdu - Humels, Varan, Subotić... Ili bar Benatiju. I Lovren je bio odličan na svim utakmicama na kojima sam ga gledao, možda je i on dobro rešenje.

Link to comment

Vidic i ako ode otici ce na leto za dz. Inace intenzivirani su, po ko zna koji put, pregovori oko dovodjenja Garaya na OT. Nije da sam srecan al sta da se radi, kompas je odavno zagubljen. Ocekuje se uskoro finalizacija transfera Matica nazad u CFC, to je i udarna vest po ino satovima. Pored Allegrijevog otkaza naravno...

Link to comment
Agent kaze da nije, ali ko ce ga znati...Razumem da puste Ria i Evru, ali Vidic ipak ima 32 godine, ali nije ni to, nego onda definitivno moraju da se kupuju i stoperi posto me hvala blaga panika od konstantnog uparivanja Evans-Smalling. Dakle opet nista od krstenog veznjaka
Supruga?Varane navodno ima odštetnu klauzulu postavljenu na 30 miliona eura. Ako je to istina, niko se ne bi zajebao ko bi ga kupio obzirom da boljeg i mlađeg stopera u Evropi, koliko ja znam, nema. Real će ionako krenuti u svoj autodestruktivni mod i prodati korisne igrače iz tima da isfinansira dovođenje nekog super-skupog napadača (čitaj: Suareza).Speaking of which, Raphael Hoenigstein iz Guardiana sinoć na Twitteru objavio da je Real umalo ukrao Lewandowskog Bayernu. Ponudili su 81 milion eura Lewandowskom za 5-godišnji ugovor no Poljak je to odbio zbog Bayerna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...