Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

To vam Monaco namjesta, ne mi. Wenger je stari ljubitelj PSG-a. Cak smo mu pustili i Ozila proslog ljeta <_< .Inace bas je lijepo biti na ovoj poziciji i gledati oostale kako mastaju o Pjanicu, Markiziu i kako zeljno gledaju prema Pastore-u :DKao sto rekoh, Katarska turisticka organizacija placa PSG-u 100M€ godisnje za promociju turizna :lol: tako da barem za sada PSG nema problema sa FFP. Nisam siguran da je Ruska regija Tchoukotka spremna da plati toliku sumu za promociju turizma.

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Markizio je bas taj sraf koji nedostaje Utd-u :isuse: A tek Pastore sto bi unapredio igru, samo nebo kao takvotm bi bilo granica. I daj vise da se istovari taj zli Evra, ispade covek uzrok svih problema ove sezone.
Za Markizia je verovatno patka, ali svejedno ne znam cemu ovakva tvoja reakcija?! Na kraju krajeva ako nam™ ne treba neki pismen vezni ja ne znam ko nam™ treba?I da ne zaboravim, izivini sto sam dirnuo u svetost P.Evru.
Link to comment

Markizio je tezak mediokritet od igraca. Imajuci u vidu kakva je sad ekipa u Utd-u ispalo bi jos da izvoljevam, ali za koji kur dovoditi igraca koji nece doneti nikakvo unapredjenje u igri vec ce biti samo jedna vise opcija u rotaciji.Apropo Evre, LB je u ovom trenutku najmanji problem i voleo bih kad ne bismo ove godine trosili pare i energiju da krpmo nesto sto nije prioritetno.

Link to comment
celzi ce prodati i matu i hazarda evo odlazi i de bruyne. niko ne treba celziju. igrace surle, traore i willian kao amrlc igraci. i naravno torres.true story.
Jednog od njih ce izgleda stvarno da prodaju. Ne bi me iznenadilo i da matu drze na klupi kako bi azaru nabili cenu.
Link to comment

hazard ima ugovor do 2017. cini mi se. ne pada mi napamet ni jedan dobar razlog zasto bi ga prodali.matu vec mogu zamisliti da ode. ako ne sada na zimu onda na leto.

Link to comment

Nisam siguran da je zima dobra za kupovinu najjačih klubova. S druge strane, da sam neko u Monacu, sada bih kupovao igrače. Opet, oni verovatno žele i u ovoj sezoni titulu, pa ne žele da tumbaju previše. Sve ostalo se svodi na rekla-kazala i pripremu za leto. Sada se kupuje samo ono neophodno i to najčešće zbog povreda ili nekog kardinalnog promašaja u selekciji.Inače iz sve snage navijam da Pogba pređe na leto u Monaco, a ne PSG.

Link to comment

kako bi to izgledalo kod navijaca kad bi murinjo odma cim je dosao prodao najboljeg igraca u poslednje dve sezone? na pocetku je mata bio i povredjen i umoran posle kk. pa javnost ne znajuci za ove podatke poceli sa pritiscima na murinja i matu. onda kad ga je i stavio u ekipu, mata nije igrao onako kao ranije. kad se na to doda da je oskar bio odlican (mozda i najbolji u prvih mesec dana) onda je jasno zasto mata nije igrao. naravno i pritisak je bio sve veci na matu. 5-10 miliona ne znaci nista romanu ako cemo realno sagledati sitaciju. a igraci kao sto su mata se uvek mogu lepo prodati. a verujem da ce to biti slucaj na leto ako mata ne ponovi igre iz prosle sezone sto cisto sumnjam da ce se desitil.

Link to comment

Pogba moze da bira izmedju PSG-a, Reala i Bayerna tako da ne vjerujem da ce otici u Monaco. PSG-ova jedina prednost je Pariz (rodjen je u Ile de France). Sve ostalo je na strani ova druga dva kluba.Italijani kazu da ce u Pariz.Eden je vec jedanput rekao da navija za pravi klub i da ce jednog dana zaigrati za taj klub. Nadam se vec iduceg ljeta.Moram da kazem da su mi zanimljive ove zelje navijaca drugih klubova, klubu za koji navijam.

Link to comment

Ja PSGu zelim sve najbolje. Makar dok se ne susretne sa nekim meni kuljim klubovima :)A Marchisio... jebiga, precjenjen. Da, ako ima iko ko tripuje da je vrhunski igrac. Mislim da je takvih veoma malo. Ali da je dobar, dobar je. Za Unitedovu sredinu terena i vise od toga.edit:stvarno mislim da su sanse da Pogba ode bilo gdje minimalne. Cak i na ljeto, a pogotovo sad. Osim ako on bash ne zeli da ode, sto sumnjam, ali to vjerovatno niko osim njega ne zna.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Pod precenjen pogledati cenu na tm. Jes da je nikakvo merilo, al, jbg, nemamo bolje. Meni se cini da ni MU ne bi doneo nista narocito, prosto se ne secam kada sam ga gledao, a da je odigrao nesto iznad proseka poslednji put.

Link to comment
Nisam siguran da je zima dobra za kupovinu najjačih klubova. S druge strane, da sam neko u Monacu, sada bih kupovao igrače. Opet, oni verovatno žele i u ovoj sezoni titulu, pa ne žele da tumbaju previše. Sve ostalo se svodi na rekla-kazala i pripremu za leto. Sada se kupuje samo ono neophodno i to najčešće zbog povreda ili nekog kardinalnog promašaja u selekciji.Inače iz sve snage navijam da Pogba pređe na leto u Monaco, a ne PSG.
Jedini cilj ove sezone je plasman u LS, bar to ponavljaju iz nedelje u nedelju...ja sam verovao da mozemo do titule ove sezone, ali smo vec izgubili gomilu bodova od ekipa iz donjeg dela tabele...Od potencijalnih pojacanja uglavnom se cilja na igrace tipa Pogba, Mangala, Zouma, itd...zelja je da vecinu tima cine francuski reprezentativci, a Fedcom i SBM su zaduzeni da se zaobidje FFP...
Pogba moze da bira izmedju PSG-a, Reala i Bayerna tako da ne vjerujem da ce otici u Monaco.
Samo sto po svemu sudeci on bas zeli u Monaco ukoliko mu Juventus ne poveca platu na 6 miliona... njegov najbolji ortak iz detinjstva (Kondogbia) je kljucni faktor ako Pogba bude menjao sredinu...

IzEn5tH.jpgpqBkAmE.jpg

Proslog leta se ceo svet smejao kada se pojavila prica da ce Falcao u Monaco, sto je najgore i dalje su u cudu inace ga ne bi selili u razne spanske i engleske klubove iz dana u dan, iako je on i vise nego zadovoljan u Knezevini...koliko god da je francuska liga bezvezna i sama cinjenica da mali broj navijaca prati Albertove pulene, novac koji igraci dobijaju i mesto zivljenja je toliko primamljiva kombinacija da je veoma lako izabrati Monaco u odnosu na bilo koji po imenu veci klub...evo sta Radamel gleda svakog jutra kada otvori oci, a pre nego sto proveri svoj bankovni racun...

jxHMomZ.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...