Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Glede Pjanica, pominje se i Markizio i slicna ponuda oko 20milki od strane UTDa. Mada bih ja vise voleo kad bi uzeli Pastorea na loan ili jos bolje L.Mouru, al to je tesko za ocekivati. Mozda ako UTD da Evru na kraju sezone :naughty:

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Не бих да најебем због РЛ коментара али морам Оксија да питам је л' тешко бити Бачевићев саветник.

Link to comment

Jest da za vas FFP ne vazi al ti ljudi vec imaju sulude plate (Hazard 11,5m neto, valjda) ili ce biti potrebna suluda obestecenja. I gde ih strpati sve u napadu?

Link to comment

Pa mi smo imali taj FFP godinama dok su drgi nemilosrdno trosili. Sada reklamiramo turisticku organizaciju Katar tako da smo sa te strane dobri :D . Lavezzi, Pastore i Menez bi trebali pojacati neke druge klubove.

Link to comment

Daleko sam od objektivnog ovde, al Marquinhos je bolji od Varanea ^_^ ili sa potencijalno vecim mogucnostima, barem.Rado bih uzeo Lavezzija, ako se nudi, retko zahvalan i potcenjen igrac.

Link to comment

Varane je moja zelja a o ostala trojica su zelja kluba. U odbrani nam je potreban jedan vrhunski igrac posto ce Alex najvjerovatnije otici ovog ljeta. Marquinhos = Varane, nikako bolji. Mozda dovedu Kompanya.Lavezzi je zahvalan igrac ali ne zna dati gol.

Link to comment

Ovo se pretvorilo u temu "Zelje i pozdravi". Snovi su ovih januarskih dana bas vlazni kolko vidim, posebno u gradu svetlosti :P

Glede Pjanica, pominje se i Markizio i slicna ponuda oko 20milki od strane UTDa. Mada bih ja vise voleo kad bi uzeli Pastorea na loan ili jos bolje L.Mouru, al to je tesko za ocekivati. Mozda ako UTD da Evru na kraju sezone :naughty:
Markizio je bas taj sraf koji nedostaje Utd-u :isuse: A tek Pastore sto bi unapredio igru, samo nebo kao takvotm bi bilo granica. I daj vise da se istovari taj zli Evra, ispade covek uzrok svih problema ove sezone. Edited by ducca
Link to comment

Zadnje dvije godine nase zelje uglavnom postaju stvarnoost.Za Pogbu i Griezmann-a se vec odavno prica a Hazard je navodno rekao novinaru da ce najvjerovatnije doci u Pariz iduceg ljeta.

Edited by borris_
Link to comment

Oce ako je Murinjo odlepio ili Roman upadne u neke fantomske finansijske probleme. Ako ima petogodisnji ugovor, a sumnjam da ima manji, doci ce najranije sledeceg sledeceg sledeceg leta, tj. 2016. godine, naravno ako do tad bude zatezao oko novog ugovora i smori se od najjace lige na svetu...

Link to comment

Bojim se da borrisovi skorojevići stoje iza ovog Sagninog otezanja da produži ugovor sa Arsenalom. Kad je zdrav kao ove sezone, perfektan desni bek/stoper.Bilo bi fino da ih FFP dovede u mjeru, ali mrka kapa, čisto sumnjam da će najmoćnija fudbalska država svijeta - Katar - dopustiti da joj igračka ode tamo gdje joj je i mjesto - u Drugu ligu Bulonjske šume. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...