Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Roma duguje pisljivih 115 miliona eura u ovom trenutku, sitnica, posebno kad uporedis sa evropskim gigantima. Pride, kako radi Sabatini to ce doci na 0 za koju godinu ^_^ Ne znam kakva je situacija sa njima™, iskreno.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Nista Ambrosiana, hm? :naughty:Da ne bude da trolujem samo ovde, doveli smo Radju (jebeni pit bul), Radonjica i Paredesa (on ce negde na pozajmicu ovu polusezonu, vrv Sampa) vec, a ozbiljno se govori da cemo maznuti i Sanabriu (navodno jako talentovan klinac iz Barce, to je 99% gotovo), Iturbea i Berishu (iz Halmstada, gledao sam klinca na nekom prvenstvu letos na ES i odlican je bio). Abner (mladi levi bek Coritibe) je valjda isto dogovoren za leto. Sabatini izgleda ne spava ni minut. Sto neko rece pre koji prelazni rok na temu promene grba - trebalo bi da na istom bude Saba kako doji dva mlada JAmerikanca mesto capitoline.

Link to comment

Da, da... Navijao je za inter, ali mu je samo promenio boje, dresove, ime... Uglavnom, bio je protiv jednog od dva italijanska tima sa engleskim imenom, od kojih je drugi bio iz rodnog grada onog koji je otkrio ameriku... Ali, da... Sanjao je bečku šniclu, a dobio Karađorđevu...

Link to comment
Mozda si i u pravu, kao i Oxy gore.
Pa vidi, ta suma u kanadskim dolarima je actually svega™ €68m. Imaj u vidu da je jedan Dempsey plaćen €8m za transfer i €20m/4yr, te da su i Defoe i Bradley pojačanja tako nekog ranga... Da im nema salary capa, oni bi tamo svi bankrotirali još 2003. i od lige ne bi bilo ništa. -_-edit:typo Edited by Oxymoron
Link to comment

Kako god da okrenes te ili vece pare u Serii A primaju samo DDR, Higuain i Milito. Suluda cifra za igraca takvog kvaliteta, vrv su mogli i bolje da prodju.

Link to comment

Ne verujem da cemo ga prodati u ovom prelaznom roku, ne mozemo mu naci odgovarajucu zamenu toliko brzo, posebno jer je Sabatiniju smanjen manevarski prostor zbog nemogucnosti dovodjenja nonEu igraca do leta. Ali da ce otici u neki od narednih prelaznih rokova sam skoro siguran. On je odlican igrac ali ima veliki problem sa defanzivom i to ce mu vecito biti rak-rana. Drugi gol protiv Juventusa je 50% njegova krivica, ispao je olako i napravio poprilicno bespotreban faul u opasnoj zoni. Trenutno je jako bitan za igru Rome i bilo bi opasno kockanje nastaviti sezonu bez njega, siguran sam da bi plasman u CL bio doveden u pitanje, a to je ono sto je trenutno najbitnije. Od leta ce Paredes moci da igra za Romu i verujem da ce onda biti otvorena mogucnost da on ode. Sto se mene tice ja bih prihvatio 30+ ponudu oberucke. Pominjalo se da se trenutno boksuje neka pozajmica Pastorea do leta, jedino u tom slucaju, ili ukoliko uzmemo Jorginha iz Verone. Al i dalje bi bio preveliki rizik, tako da ne verujem.

Zakuni se da Ballotelli prima manje? :rolf:
Pa, ako je ovo tacno, a dolazi iz poprilicno pouzdanog izvora, onda da.http://i2.wp.com/farm3.staticflickr.com/2850/9709321750_f300d271e6_o.jpg
Link to comment

Za koju bedu tu navodno igraju Boško i Toni, siromasi, kapiram da je 1 Duško Tošić plaćeniji u otomanskom zaseoku za koji nastupa...edit: ... okej, Ankara nije zaselak, ali Gençlerbirliği generalno zvuči žestoko suburbano. -_-

Edited by Oxymoron
Link to comment

Nisam primetio do sada, verovatno zato sto na ovo pogledam tek kada se povede rasprava o nekom igracu, ali stvarno je iznenadjujuce da Toni igra za takvu sicu, covek cini Veroni polovinu tima ove sezone. Bosko uglavnom sedi na klupi poslednjih meseci, nachisto je potisnut iz prvog tima. Inace, ove cifre su posle poreza.

Borriello 4 i Burdisso 2,4kk. Svaki put me pogodi u srce :dry:

Link to comment

Bilo bi lijepo da nam poznajmite Pastore-a samo da ga ne gledam vise u nasem dresu. Siguran sam da bi odigrao odlicnu polusezonu kod vas (kao sto je i kod nas uradio pa onda nestao).PSG zeli da pofrancuzi ekipu tako da su zainteresovani za Pogbu, Griezmann-a i Debuchy-a.Ovaj prvi bi nadam se mogao doci ovog ljeta a Griezmann i Debuchy bi mogli vec sada.

Edited by borris_
Link to comment

Griezmann je odlican, ja sam se nadao da ce u Fiorentinu, al sad vise nema sanse. Za Pogbu sumnjam da ce iz Juventusa osim ako ne bude neka bash ludacka ponuda.Meni Pjanic, iskreno, nije bash toliko dobar koliko je mnogima. nije konzistentan, cesto nervozan... Mislim, ima talenta, zna da izgleda stvarno spektakularno, ali cesto se gubi. Ne mislim da je za bash nejvece ekipe.

Link to comment

Pa suska se da ce i biti ludacka ponuda. Jos nije produzio ugovor sa Juventusom. Ima se, moze se.Verratti, Pogba, Griezmann, Lucas, Rabiot (on ce izgleda da ode) => Vrtic.

Link to comment
Meni Pjanic, iskreno, nije bash toliko dobar koliko je mnogima. nije konzistentan, cesto nervozan... Mislim, ima talenta, zna da izgleda stvarno spektakularno, ali cesto se gubi. Ne mislim da je za bash nejvece ekipe.
Prema napred je fantastican, ali je problem u defanzivi. Garcia je poprilicno prilagodio njemu taktiku, dosta posla za njega odradjuju DDR, Strootman, pa i Gervinho i Florenzi kada igra na krilu, cak je i popravio defanzivu u odnosu na prethodne sezone, ali i dalje je slabost i mora da se krije u formaciji. Sto se tice igre ka napred tu odradjuje dobar posao cak i kada ima losu utakmicu, ako mu vec ne ide sa sutem i zavrsnim pasom onda je uvek standardno dobar u gradjenju ige, povlaci se unazad i vrlo dobro povezuje linije tima. Verovatno je drugi po kreativnosti u ekipi i mnogo je konzistentniji nego proteklih sezona. Ali bi ga menjao za malo manje kreativnog veznjaka koji je izbalansiraniji, ovako posle svakog grubog starta deluje kao da ce se raspasti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...