Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ovi moji su se zainteresovali za srbina Richairo-a, ulog za buducnost.Valjali ista Kyle Walker? I za njega su zainteresovani jer se Jallet povrijedio a mogao bi igrati u LS vec ovog proljeca.

Link to comment

Meni taj Voker uvek bio tipična tupava engleska bekčina. Jedino mi se Ešli Kol dojmio od te sorte.Barselona ako dovede Vidaru, napraviće još jedan u nizu idiotskih transfera. Mančester ga sigurno neće više potpisivati osim ako osete da postoje slučajevi koji bi za njega platili obeštećenje.

Link to comment

To se dugo već zna da je ispregovarao...

Jermain-Defoe-Hat-2658444.jpg

... novost je da će dovesti i Bradleya iz Rome i ukupno na njih dvojicu spucati $100m. :mellow:CAD, ne USD, ali ipak premnogo...

Link to comment

Bradley ne bi kostao vise od 6-7kk eura, kad na to dodas neto platu od nekih 1-1,5kk godisnje ceo ugovor sa obestecenjem ne bi trebao da predje 15-ak miliona. Nije valjda da ce ih sam Defoe kostati 85?

Link to comment

Mozda si i u pravu, kao i Oxy gore. Sad gledam, ponuda Toronta je 6,5kk godisnje uz ugovor na 5 ili 6 godina, verovatno je slicno i sa Defoom, ako ne i vise. Ne znam sta da kazem na ovo, jednostavno suludo, pa cak i da je u pitanju bruto vrednost ugovora :wacko:

Link to comment

Ma, boli uvo vas iz Rima, vi ste izašli na berzu, marnuli po jednu titulu i, kako stvari stoje, pre će berza bankrotirati od vas...

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...