Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Tottenham je chvrsto odlucio da igra sa 9 centralnih veznih naredne sezone, izgleda...A zar Halilovic, cijena na stranu, nije bash ogroman talenat?

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

И мене то нервира пошто би до сада завршили у Вест Хему.
Usrecili se s prvom dvojicom u picku materinu...
Znam, znam, ali ipak, princip je u pitanju -_-A Eriksen valjda nije garbage klasa pa da završi u WHU, njega bi prosledili u Chelsea.
Link to comment
Konstantnim - 2. put, prosle godine prijateljska i sad prijateljska :)Ali da, slazem se da taj panj, ne zasluzuje poziv, kao ni Pivaric ni Picak.Nego, ne prica se gde je najbolji manager na Balkanu prodao Krstanovica, koga je doveo za 1.2M. Ili Dammira, koji igra za 500K godisnje? Klasicna Zidakovska propaganda.
Krstanovic je očigledno pranje love na potezu Mamić-Medić-Bandić. Sammir je najbolji igrač zadnjih pet godina i izostanak njegove prodaje je najveći nenamjerni Mamićev uspjeh.Realni promašaji su Costa, Callelo(on je promašaj struke, po meni je imao sve preduvjete za ekstra dmc-a), Morales. Oni silni Bosanci i Interovci po 300k su isto namjerno izvlačenje love iz kluba.Najveće greške su dolazile u klub bez odštete.
Link to comment
Krstanovic je očigledno pranje love na potezu Mamić-Medić-Bandić. Sammir je najbolji igrač zadnjih pet godina i izostanak njegove prodaje je najveći nenamjerni Mamićev uspjeh.Realni promašaji su Costa, Callelo(on je promašaj struke, po meni je imao sve preduvjete za ekstra dmc-a), Morales. Oni silni Bosanci i Interovci po 300k su isto namjerno izvlačenje love iz kluba.Najveće greške su dolazile u klub bez odštete.
Poenta je da Mamic nije nikakav uspesan manager, nego najobicniji pijacni trgovac, koji vesto koristi povlastice koje ima i koji preuvelicava svoje navodne uspehe uz pomoc placene medijske masinerije.
Link to comment
Poenta je da Mamic nije nikakav uspesan manager, nego najobicniji pijacni trgovac, koji vesto koristi povlastice koje ima i koji preuvelicava svoje navodne uspehe uz pomoc placene medijske masinerije.
Dakle klasicni ex yu sportski funkcioner.Samo je u tome objektivno uspjesniji od drugih. U smislu da je bolje napunio svoj džep, dakako.
Link to comment
Dakle klasicni ex yu sportski funkcioner.Samo je u tome objektivno uspjesniji od drugih. U smislu da je bolje napunio svoj džep, dakako.
Naravno. Poenta je objasniti zabludelim pojedincima na ovom forumu kako je njihovom klubu potreban takav jedan manager.
Link to comment
Dakle klasicni ex yu sportski funkcioner.Samo je u tome objektivno uspjesniji od drugih. U smislu da je bolje napunio svoj džep, dakako.
Dupli. Edited by tangodelta
Link to comment

Liverpul odjebao Granadu oko Sikueire. Prva ponuda je bila 3.5 miliona evra, pa su se našli na 5.5 i kada je izgledalo da je dogovor postignut, Granada je podigla cenu na 12 miliona i dobila odjebavanje. U međuvremenu, izgleda da smo™ se dogovorili oko Alija Sisoka, jednogodišnja pozajmica za sada.Takođe, pregovaramo™ sa Vilijanom iz Anžija, koji je i sam izrazio želju da zaigra u Liverpulu.

Link to comment
Sergio Romero navodno iz Sampdorije u Monako.
prosao je lekarske preglede, stize na pozajmicu uz opciju otkupa (6 miliona)super, najveca rupa je zakrpljena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...