Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

@borris: Kad bi baba imala točkove zvala bi se tramvaj. Suarez kad ne bi bio lud, ne bi bio Suarez.Malopre je odigrao nekoliko minuta protiv Melbourne Victory, rutinski namestio tri zicera raznim Downinzima i Aspasima, jedan od njih su iskoristili ali Suki nije bio nešto raspoložen da proslavlja gol.@gervasius: Samo 35 miliona, molim lepo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Kad bi baba imala točkove zvala bi se tramvaj. Suarez kad ne bi bio lud, ne bi bio Suarez.
Suarez nije tramvaj, mada bi bilo lepo da ostavi prošlost iza sebe i dođe u Arsenal :P
Link to comment

Ajante, nisi jedini koji bi mu oprostio ružnu prošlost:@piersmorgan - 2:08 PM - 21 Jul 2013If we sign #Suarez then I will forgive Wenger everything. The stakes thus couldn't be higher. #Afc(a malo ranije...)@piersmorgan - 12:19 AM - 12 Feb 2012And yes, if Suarez played for #Arsenal and behaved like this, I'd be equally disgusted.

Link to comment

Boli me uvo za Suareyovo ponašanje, a i on se nije folirao kada je Riley svirao izmišljen penal, kojim je okončana rekordna serija bez poraza već jedan drugi čiji se transfer isto pominjao :D

Link to comment
Malopre je odigrao nekoliko minuta protiv Melbourne Victory, rutinski namestio tri zicera raznim Downinzima i Aspasima, jedan od njih su iskoristili ali Suki nije bio nešto raspoložen da proslavlja gol.
Pa vraca timskima milo za drago posto su i oni znali da iskuliraju njegove proslave. Idilican tim, nema sta.
Link to comment

Ne sjecam se kad je zadnji put doslo nekoliko odlicnih, vec dokazanih igraca. U zadnjih par godina uspjevali su Milan ili Inter da dovuku po 1 ili 2 igraca po prelaznom roku, ali da nekoliko timova [od kojih nijedan nije iz Milana!] to rade, to se nije desilo skoro deceniju.A josh vijest da Napoli pokusava da dovede i Jacksona Martineza... Sky Italia javlja da je sve dogovoreno za 40 miliona. Nisu normalni. Mogli su probat malo i sa odbranom...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Oni bi mogli malo probati da prodaju, imaju ozbiljan višak igrača. Verujem da će Benitez preći na 4-3-3, mada to s druge strane povlači i jednog centarfora (Higuaina). Nešto ne verujem u priču oko Martineza.Zaista dobar prelazni rok vrše Italijani, nakon one rasprave Italija vs Francuska. Napoli, Roma, Fiorentina i Lazio su izvršili po nekoliko dobrih transfera, mada su ova prva tri kluba i prodala po najvrednijeg igrača. Zato je Inter u pasivi sa čini se dužim rebuildingom, dok je Milan zakucan u plate igrača i očekujem da prodaju Egipćanina.Kada na ovo dodaš uvek solidni Udinese, biće zanimljivo koliko je veliki mađioničar Alegri i koliko može Mazzari da izvuče iz Intera. Iz ove perspektive CL za bilo koji od ova dva tima je premija, a nije ni totalno nerealno da nijedan od njih ne završi u Evropi u sezoni 2014/15.

Link to comment

Dace gomilu igraca na pozajmice [santana je vec posao u Djenovu, npr. ] ali u pravu si, imaju taj problem - npr. Donadela ne mogu da se oslobode vec 2 sezone. Dovodili su neke igrace koji primaju solidne plate, a ne sluze im nicemu. Moze im se osvetiti ako sledece godine ne udju u CL - bez para od CL morace da prodaju najbolje igrace. Inace, Hamsik ce da obnovi ugovor i izjavio je da hoce da postane legenda Napolija i igra tu do kraja karijere. Po meni, treba im centralni vezni. Behrami, Inler i Dzemaili su dobri igraci, 2 od njih trojice ce igrati vjerovatno, ali nijedan od njih nije bash vrhunski.

Link to comment

Ne znam, ja izuzetno cenim Inlera kao igraca. Mnogo veci problem imaju u odbrani. Pod Mazzarrijem je odbrana igrala dosta duboko, jos sa tri centralna, cini mi se da nemaju niti stopera koji mogu da igraju visoko, niti klasicnih bekova na raspolaganju. Cini mi se da se Rafa malo zaneo sa transferima, ako ne pokrpi pozadi kako valja imace ozbiljne probleme.Mazzari ima bar od cega da pocne. Handanovic - Jesus - Ranocchia - Campagniaro - Nagatomo - Isla obecava mali broj primljenih golova. Mada je pitanje kako ce uklopiti napred, nemaju igraca koji garantuje bar 10+ golova. Pored toga je i trener koji preferira iskusnije igrace, snaci ce se vec nekako. Mogao bi da se saplete oko Kovacica, napravice ogromnu gresku ako mu ne da dosta prostora. Meni se cini da su oni najozbiljniji kandidat za top3, pored Juventusa i Fiorentine.Milan je nekako vidjen kao ekipa koja ce da podbaci ove sezone. Ne bi me cudilo da oni zauzmu poziciju tog velikana koji ce se naci ove sezone iza Udinesea i Parme.

Link to comment

Po meni ne treba mu niko od štopera. Ima na raspolaganju 6 od kojih treba da izabere 4, jer verujem da će preći na 4-3-3. Ovaj prelazak je najveći problem za Beniteza (mada je dobro pitanje koliko se on pita oko transfera, mada broj Španaca dosta toga ukazuje). Kako će Maggio, Zuniga i Armero da se prebace na nešto za njih defanzivniji sistem. Vezni red ne bi trebao da bude problem, Gargano, Radošević, Džemaili, Behrami, Ilner i Hamšik je velika dubina, a sa potencijalnim dolaskom Gonalonsa, to je i više nego potrebno. Callejon, Mertens, Insigne po krilu i Higuain u špicu. Ima tu i Pandeva, mada je on zreo za reciklažu. Pre mu treba krilo, nego klasičan centarfor.I dalje mislim da su najozbiljniji kandidat za poziciju broj 2.

Link to comment
Mada je pitanje kako ce uklopiti napred, nemaju igraca koji garantuje bar 10+ golova.
Champions-League-final-Diego-Milito-trophy_2456428.jpg Edited by MILF HUNTER
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...