Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Luis Enrique, Hiddink, Valverde... na kraju niko od njih, nego Gerardo "Tata" Martino :o"Martino is considered a student of Marcelo Bielsa, under whom he played for Newell's, and a man who is likely to represent a certain degree of continuity at the Camp Nou."

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Luis Enrique, Hiddink, Valverde... na kraju niko od njih, nego Gerardo "Tata" Martino :o"Martino is considered a student of Marcelo Bielsa, under whom he played for Newell's, and a man who is likely to represent a certain degree of continuity at the Camp Nou."
Mislim da su od pocetka jedino Luis Enrique i Martino bili u opticaju, ostalo su bila novinarska nagadjanja. Drago mi je sto su izabrali Martina, da je dosao Enrique nastavili bi u istom Tiki Taka stilu. Bielsin fudbal je ipak drugaciji. Direktniji i intenzivniji. Trebace Barci dobra klupa ove sezone ako misle ista, inace ce da crknu do pola sezone ako budu opet uvijek igrali najbolji [ako je Martino stvarno Bielsin ucenik]. Rizican potez, zato mi se najvise i svidja.
Link to comment

Ja ne verujem da ce dici ruke od tikatake. Mozda ce biti manjih prilagodjavanja, ali drasticnih promena nece. Sta bi onda radili sa La Masiom?

Link to comment

Pa igrali su drugacije prije nego sto je Guardiola dosao. Martino je bio selektor Paragvaja koji je igrao jako tvrd fudbal, sa Newellsom je [valjda] igrao prilicno direktno, sa puno presinga. Da su htjeli 100% nastavak iste price doveli bi Enriquea, ovako ocigledno da hoce, makar u nekoj mjeri, da evoluiraju.

Link to comment

Како потрошити 40 милиона фунти на начин који ће да покаже да си у ствари штекара ранга Баје Патка? Арсен зна! Arsenal bid £40m plus £1 for Luis Suárez to activate talks

Link to comment
Како потрошити 40 милиона фунти на начин који ће да покаже да си у ствари штекара ранга Баје Патка? Арсен зна! Arsenal bid £40m plus £1 for Luis Suárez to activate talks
Sa 40+ klub je samo dužan da obavesti igrača o ponudi. edit:ponuda je naravno odbijena, a evo šta hijerarhija kluba misli o istoj:Henry_tweetjpg.jpg:Hail: Edited by copkillah
Link to comment
Sa 40+ klub je samo dužan da obavesti igrača o ponudi.
Читам данас да ова ставка 'ладно може на суду да заврши. Бејл не игра у пријатељској против Сандерленда "због лакше повреде".
Link to comment
ponuda je naravno odbijena, a evo šta hijerarhija kluba misli o istoj:Henry_tweetjpg.jpg:Hail:
Dok jedni možda puše travu na Emiratima, drugi se čekaju da stignu sa severozapada da je malo popasu ^_^
Link to comment
Sa 40+ klub je samo dužan da obavesti igrača o ponudi.edit:ponuda je naravno odbijena, a evo šta hijerarhija kluba misli o istoj:Henry_tweetjpg.jpg:Hail:
Siguran sam da ne puse nista ni blizu onako jako kao sto su ovi sa Enfilda kad su doveli odredjenog engleskog spica za 45 miliona..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...