Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

I ja, ali mislim da ako nekim čudom Levy popusti, da će to otprilike i biti cena.
Slazem se, s tim sto sumnjam da ce United ikad [ili barem u bliskoj buducnosti] dati tolike pare na nekoga.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Јесте, сада када си рекао сам се сетио, од финала се прича. Биће да сам потиснуо из жеље да ипак дође у лигу у којој ћу га редовно гледати. :isuse:
pa gledaj redovno bundes ligu i tako najjacu :). bilo je price i nesto pre finala, cak su se i satali ljudi iz bayerna i bvb, ali posto im odnosi nisu bas najbolji, lewandowski je mogao svuda, ako stima kinta, samo ne u bayern, ovog leta. meni se cini da ga je pre bayern hteo po svaku cenu, sada lili sledece godine, nego sto on nije hteo nigde drugde. ima vec neko vreme kako su se dogovorili sa njim od sledece sezone i od kako je jasno da ce ostati u dortmundu do kraja ugovora a posle, verovatno za mnogo dobru platu, imajuci u vidu da ne moraju da mu otkupljuju ugovor, prelazi u bayern.
Link to comment

i meni se tako cini. bayern se oslobodio gomeza a ne planira da dovodi nekog od top napadaca (mada, rooney bi im bas legao :wicked: ).izgurace ovu sezonu sa mandzom (i pizzarom), a od sledeceg leta levandovski.

Edited by Psihodelija
Link to comment
Sa 60m funti? Ne. Ne mogu da dobiju oni više od toga za Bale-a (možda 61-2, ali to je to, pricamo o funtama).
kako ne mogu? pa odbijen je Real sa ponudom od 70m funti
Link to comment

Чекајте, бре, људи: нити је Јунајтед понудио 60 милиона, нити је Реал икада понудио тих 70 милиона. "Новинари из добро обавештених извора сазнају да ће __ да понуди __ милиона фунти за __ " је много лакше одбити него праве паре.

Link to comment
kako ne mogu? pa odbijen je Real sa ponudom od 70m funti
70 miliona evra. To je 57 miliona funti. Kao sto rekoh, to mu je negde cena, 61-2 max. A i ovo sto praslin kaže. Ako dođe Woodward sa "živim kešom" od 60 miliona funti, to j edruga priča. Ali i meni je teško da poverujem da će to United uraditi. Edited by MancMellow
Link to comment

Za početak, Bejl nije preterano zainteresovan da ode iz Totenhema. Ukoliko ne dobiju neku stvarno astronomsku ponudu koju će klub da prihvati jedino onda. Mislim da on želi da bude tu još jednu sezonu pod AVB-om, to je i sam izjavio.

Link to comment
Za početak, Bejl nije preterano zainteresovan da ode iz Totenhema.
To i ja mislim. Da je njemu nesto mnogo stalo da predje bilo u Real bilo u United, završilo bi se to. Najnovije vesti iz "verovatno bolje obaveštenih izvora" (twitter) govore da je Woodward došao u UK da bi konačno dogovorio dolazak Cesca (i možda odlazak Rooneya)
Link to comment

te priche iz "dobro obaveshtenih izvora" chesto plasiraju sami klubovi. pusti se pricha da je Real ponudio 70m funti pa onda chekaju da vide reakcije tj da vide koliko tu mora vishe ili mozhe manje kinte da se da.

Link to comment

Ne znam zasto ali ova prica me neodoljivo podseca na onu sa Veronom 10ak godina ago... Bojim se da ce godine i godine proci dok ne iskrsne ta famozna zamena za Skolsa. Voleo bih da je to Cesc ali...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...