Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Pa valjda on hoce samo u Bayern.Inace je princ rekao da je druga opcija bio Rooney poslije Cavani-a.Ja i dalje vjerujem da ce Zlatan da ode u Real, tako da je sasvim moguce da Rooney dodje kod nas.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

То са Бајерном се појавило као информација у последњих пар дана, не верујем да је ситуација од почетка прелазног рока била таква, а и надам се да до краја прелазног рока неће бити таква.Шта ће вама Руни? Номиновао си, са правом, ваш напад за тренутно најбољи на свету - где ће он него опет на полушпица који је полу на клупи. Што је невероватно, човек је један од 20 најбољих фудбалера света а некако испада да нигде нема места за њега. Невероватно.

Link to comment

Pa o Bayernu se prica jos od finala valjda.Ako Zlatan ode (a vjerujem da ce otici) onda bi nam Rooney samo tako legao.

Edited by borris_
Link to comment

Јесте, сада када си рекао сам се сетио, од финала се прича. Биће да сам потиснуо из жеље да ипак дође у лигу у којој ћу га редовно гледати. :isuse:

Link to comment
Hulk u Monaku na pregovorima :o
Sumnjivo mi je ovo jer su jasno naglasili da vise nece imati transfer bombe dok se ne okonca sudjenje sa ligom u vezi onog spora sa porezom...Kada je krajem juna receno da ce konacna odluka biti doneta tek za nekoliko meseci, onda se odustalo od vec vidjenih kupovina (Hulk, Marchisio, itd)...Fabinho, mladi reprezentativac Brazila, najverovatnije dolazi da popuni mesto desnog beka, i mozda dodje jos jedan ili dva jeftinija igraca...Jebe nas mnogo ovaj spor sa savezom, a i sa dosta francuskih klubova koji ce nam prodati svoje igrace samo ako ih debelo pretplatimo...Capoue trebao da dodje (Toulouse trazio vise od prvobitnog dogovora), N"Koulou trebao da se vrati (Marseille stalno povecavao cifru)...Digne je bio dogovoren za 10 miliona, a onda Lille trazio 15 u zadnjem trenutku, Rybolovlev ih naravno odjebao i oni ga prodali PSG-u...
Ko je bolji Falcao ili Cavani?
Meni su licno Falcao i Ibrahimovic daleko iznad svih, ali ajde stvar ukusa...Evo sta kaze 11,974 francuza na to pitanje -_-

f8Lu9Dh.jpg

Link to comment
pa dobro, mladji je godinu i po dana, ima malo vise vremena, plus vise mu igra zavisi od tehnike nego runiju, sto nije lose kad dodje blizu 30-te. A i za nas™ ima jos jedan specifican "added value" - ponovo igranje u paru sa RVP-ijem bi moglo da bude plodno™ za obojicu.
Ne uspevam da se setim nekog od igraca koji su vazili za zveri da se posle dvogodisnjeg pada forme (iz ovog ili onog razloga) vrati na stari nivo igara. Kad jednom krene nizbrdo tesko je kola zaustaviti. Cinjenica jeste da su razlozi njihovih "problema" razliciti, ali je poenta ista - to nisu igraci od pre koju sezonu. I koliko god bili "mladi" i dalje ne postaju mladji, niti gladniji i motivisaniji. Prosto ne vidim film sa povratkom Cesca na stare staze. Pa kako je prosao jedan Kaka, koji je izmislio fudbal za Fabregasa? I nije da nije igrao ni u Realu, desavalo mu se i dobrih poteza i bljesaka njegove genijalnosti ali prosto to vise nije to, kontinuitet misaona imenica. Edited by ducca
Link to comment
Ne uspevam da se setim nekog od igraca koji su vazili za zveri da se posle dvogodisnjeg pada forme (iz ovog ili onog razloga) vrati na stari nivo igara.
Michael fuckin' Carrick :PAli, ozbiljno, ako (tj kad) ode Shrek mora se kupiti neka bar pristojna zamena da igra AMC-a. Ok, tu je Kagawa, ali za na "4 fronta"? A drugo, nece ti se svideti ko se drugi pominje ako ne uspemo™ Fabregasa da dovucemo :D Naravno, uvek stoji i ta mogućnost da se Andersonu da još jedna sezona da pokaže šta može na svojoj prirodnoj poziciji ^_^ Najiskrenije, i ja bih radije doveo nekog pravog forwarda za pare koje se dobiju kad se prodaje Rooney. Ima United dovoljno igrača za "in the hole", dok s druge strane ako van Perica pauzira iz bilo kog razloga pade sav teret na Chichu ili, još gore, Welbecka. A ja imam jedan televizor u kući i ne čini mi se da ću uskoro moći da kupujem novi...
Link to comment
To je ta bombica koja se ceka - 60 milki sterlinga ponudjeno za Bejla :wub:
:o To nije moj United...On second thought - ipak jeste, ponovo pokusavamo da dovedemo krilo :D Edited by MancMellow
Link to comment
Neka ponude jos i Rooney-a posto vidim da ga ovdje malo ko cijeni. Ako ode u MU, sta ce ostati Realu?
jeste, Spursi će da daju platu nekom 250k/pw :D Nije da ga ne cenimo, nego izgleda da u Unitedu on više nikada neće dostići onaj nivo. Nisam čak siguran ni da klub ne želi da ga proda. U svakom slučaju poneki put stvar pukne i jednostavno nema nazad. A Bale...neću ni da razmišljam :)
Link to comment
Cisto sumnjam da je United stvarno ponudio toliko za Balea.
I ja, ali mislim da ako nekim čudom Levy popusti, da će to otprilike i biti cena.
Link to comment
Ako stvarno zele da ga dovedu, morace da dodaju nekog igraca (ne Rooney-a) zajedno sa tom cifrom.
Sa 60m funti? Ne. Ne mogu da dobiju oni više od toga za Bale-a (možda 61-2, ali to je to, pricamo o funtama). Btw, Spursi su mu ponudili platu od 150k nedeljno, što je za njih opako visoka cifra, ali ako ode Rooney United to može da digne za celih 100k tj na 250k nedeljno. Po stilu igre Bale je 100% pravljen za United igrac, samo sto 1) Levy 2) cini mi se da ni sam Bale nije nesto mnogo u fazonu da ode u United).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...