Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Naravno da ce se preporoditi. Ima 27 godina. Mata jete dobar igrac ali nije taj nivo i nikada ga nece dostici.
Poenta je sto ako United proda Rooneya, Mata je upravo tip igraca koji im treba. Mata nikad nece stici do nivoa Rooneya 2008 ili 2009-te. Ja ne znam jesi li ti i koliko gledao WR poslednje dve sezone, izgubio je najvazniju svoju osobinu - eksplozivnost.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Btw, De Laurentis je danas potvrdio da Napoli zeli Higuaina i da su poceli pregovore. Zar on nije, ono, na pragu™ Arsenaoa?

Link to comment

rooney je u kurcu neko vreme, ali to je tip koji može čas posla da se vrati u staru formu. a kako to izgleda znamo svi... ne bi smeo utd da ga proda.

Link to comment

meni se cini da nije pitanje da li moze da se vrati u formu vec da li zeli. iz ovih svih novinskih naklapanja deluje ekstremno nezadovoljno i ja ne vidim da ce se nesto tu promeniti. sto se mene tice, poslednji period da sam bas uzivao u njegovim igrama je onaj kada je i Tevez bio u klubu, njihovo pokrivanje celog terena je bilo milina za gledati. zao bi mi bilo da ode, ali sa druge strane, deluje kao da je manja steta pustiti ga i apiti Matu

Link to comment

A i izmedju Chelskog i Arsenala, cini mi se da bi ga United radije prodao Gunnersima. Posebno sto, kako ispada, Chelsea kaze da je ponudio samo pare (doduse ne kaze koliko, razumljivo)Edit: izgleda da su iz MUFC-a ubacili tu pricu oko part-exchange. Genijalno, ako je tacno, kao da je deda tu i dalje :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Neka dodje a vrlo moguce je da se to i desi ako Zlatan ode u Real.Za sada u Ligue 1 imamo tri od pet najboljih napadaca u evropi (Messi-a i Ronalda tu ne racunam): Falcao, Cavani i Ibra :Hail:

Link to comment
izgleda da samo poslali 24 miliona funti za runija bez igraca.
Mozda se sada vade da ne bi izgubili Matu za sledecu sezonu. Zamisli kako se igrac osjeca kada sazna da sluzi za trampu (+ pare).
Link to comment

ma to je sve izmisljeno. ta trampa.naravno da mancester nece prihvatiti tu ponudu. 1. malo je to za njega, ma kako je igrao u poslednjoj sezoni-dve.2. nece mancester da ga proda celziju tek tako. morace se dodati tu jos neki milion ili neki igrac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...