Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Kad smo kod Fabregasa, jel se dobro sećam da je prilikom transfera u Barsu dogovoren procenat od njegove dalje prodaje i to ne baš mali oko40-50% kao i pravo preče kupovine? Jer onda ako Junajted ponudi 30 Barsi se više isplati da ga proda Arsenalu za 20.
Aha. 50% buduće odštete za Fabregasa ide Arsenalu što je objašnjenje za sramotno nisku cijenu za koju je prodan u Barcelonu et d frst plejs.Navodno se Arsenal ne namjerava upetljavati u transfer-rat sa Unitedom oko Fabregasa - ako Cesc bude htio kod Van Persieja u Hall of Shame Arsenal se neće miješati.Wenger je juče spominjao spektakularno pojačanje na kojem se radi. Ja se mogu nadati Lewandowskom, sanjati o Fabregasu, strepiti da dolazi Suarez ili držati fige da dođe Fellaini no puno je vjerovatnije da će to spektakularno pojačanje biti Abou Diaby bez štaka.
Link to comment
Wenger je juče spominjao spektakularno pojačanje na kojem se radi. Ja se mogu nadati Lewandowskom, sanjati o Fabregasu, strepiti da dolazi Suarez ili držati fige da dođe Fellaini no puno je vjerovatnije da će to spektakularno pojačanje biti Abou Diaby bez štaka.
Ja se nadam da se to spektakularno pojačanje pokaže kada bude potrebno, a za imena me zabole...
Link to comment
Aha. 50% buduće odštete za Fabregasa ide Arsenalu što je objašnjenje za sramotno nisku cijenu za koju je prodan u Barcelonu et d frst plejs.Navodno se Arsenal ne namjerava upetljavati u transfer-rat sa Unitedom oko Fabregasa - ako Cesc bude htio kod Van Persieja u Hall of Shame Arsenal se neće miješati.Wenger je juče spominjao spektakularno pojačanje na kojem se radi. Ja se mogu nadati Lewandowskom, sanjati o Fabregasu, strepiti da dolazi Suarez ili držati fige da dođe Fellaini no puno je vjerovatnije da će to spektakularno pojačanje biti Abou Diaby bez štaka.
Što strepiti zbog brata luisa? Kod nas je tradicija da imamo ekscentricne špiceve, rajt, anelka, čak i adebajor. Čini se ipak da su veće šanse da dođe ubojiti strelac iz 2. france lige (npr filip dete djordjevic).
Link to comment
Aha. 50% buduće odštete za Fabregasa ide Arsenalu što je objašnjenje za sramotno nisku cijenu za koju je prodan u Barcelonu et d frst plejs.Navodno se Arsenal ne namjerava upetljavati u transfer-rat sa Unitedom oko Fabregasa - ako Cesc bude htio kod Van Persieja u Hall of Shame Arsenal se neće miješati.Wenger je juče spominjao spektakularno pojačanje na kojem se radi. Ja se mogu nadati Lewandowskom, sanjati o Fabregasu, strepiti da dolazi Suarez ili držati fige da dođe Fellaini no puno je vjerovatnije da će to spektakularno pojačanje biti Abou Diaby bez štaka.
Imamo robe za vas. Gameiro, Sisoko. Moze i Behebek nedavno krunisani na SP za mlade.Prica se da Aulas zeli da vam uvali Gurkufa i da vam uzme Zervinja :lol:Aulas, francuski Mamic. :Hail:
Link to comment

Izgleda da ce City da da po oko 30 miliona i za Jovetica i za Negreda. Obojica dobri igraci koji bi lako mogli i da napreduju dosta, ali obojica, po trenutnom kvalitetu, poprilicno preplaceni [ako se ispostavi i kao zvanicno]

Link to comment

A, njima ti napadači ko na lageru, ko zna šta će oni kupovati dalje... Možda Jovetića jedino vadi to što moraju da vode računa o startnom napadaču Crne gore, mada za BIH se nisu mnogo pretrgli... A, pritom, super su im i izgovori da izbegnu padove cene vrhunskih napadača kada im sede na klupi: Tevez, sukob sa trenerom, Baloteli, trener u sukobu sa njim, itd...

Edited by Ajant23
Link to comment
Šefe, da li ti misliš da je to dobro za Jovetića, oni po Cityju mogu i da ga pogube na klupi?
Mislim da je dobro za njega. Vrijeme mu je da ode u veci klub, mislim da ce biti dosta motivisaniji nego prosle sezone u Fiorentini i s obzirom da City nema bash gomilu vrhunskih spiceva, imace prostora. Zavisi kako ce ga Pellegrini koristiti, meni se cini da je Joveticev najveci problem to sto zeli da igra blizu gola, a nema bash fizicke predispozicije [bilo snagu ili brzinu] da bude prvi spic. Ja bih rekao da stvarno moze da napreduje tamo, ali opet, ovih zadnjih pola sezone u Fiorentini uopste nije bio dobar, nadam se da je to bilo samo do zasicenja i da ce to brzo prevazici...
Link to comment

Rooney je "iznenađen & uvređen" Moyesovom konstatacijom da je trenutno iza RVP na njegovom spisku napadača. Na kojoj planeti on živi?Engleske novine sa satiru koja će pre da objavi da za njega nema budućnosti u Man Utd, što verovatno znači da koliko sutra sledi produženje ugovora...

Link to comment

Vjerovatno netacan, al zabavan trac - Chelsea ponudio 10 meleona i Matu za Rooneya, a United odbio. Ako je tacno, ne znam ko je tu veci idiot.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...