Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Pa nije mi jasno sta ce Bayernu on, vec imaju gomilu odlicnih igraca na sredini [plus imaju par vrhunskih talenata na sredini koji cekaju sansu], i nije mi jasno sa njegove strane - ne djeluje da ce imati ista vise garantovano mjesto u Bayernu nego u Barceloni.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pa dobro, izvlaciti sad zakljucak da jedan igrac ne valja zato sto neka druga dva prije njega nisu napravili sjajne karijere... Pri tom, ni Krkic, a pogotovo Romeu, nisu ni blizu toliki talenti kao Thiago.

Link to comment
Pa dobro, izvlaciti sad zakljucak da jedan igrac ne valja zato sto neka druga dva prije njega nisu napravili sjajne karijere... Pri tom, ni Krkic, a pogotovo Romeu, nisu ni blizu toliki talenti kao Thiago.
a kako, konkretno, odmeravamo kolicinu talenta kod ovog ili onog igraca? pitam posto cesto to koristis kao argument...
Link to comment
Pa nije mi jasno sta ce Bayernu on, vec imaju gomilu odlicnih igraca na sredini [plus imaju par vrhunskih talenata na sredini koji cekaju sansu], i nije mi jasno sa njegove strane - ne djeluje da ce imati ista vise garantovano mjesto u Bayernu nego u Barceloni.
Imaju, ali ovaj sigurno zna šta radi, jer ako su nas ishajpovali da je to najveći talenat Barse još od Mesija, Pep sigurno zna koliko ima istine u tome. Prosto, iskopaće mu neko mesto :)
Swansea doveo Wilfried-a za 12milki funti iz Vitesea.
Svonsi gađa top 6 čini mi se, odlična kupovina, odlična.
Link to comment
a kako, konkretno, odmeravamo kolicinu talenta kod ovog ili onog igraca? pitam posto cesto to koristis kao argument...
Pa dobro, ne kazem da ga ne treba uporedjivat sa nekim drugim igracima, samo mi taj rezon da neka 2 slucajno odabrana igraca koji nisu imali mjesta u Barci nisu uspjeli znaci da treba biti ne znam koliko skeptican prema svakom ko nije u prvih 11 Barce malo cudan.Romeu je igrac koji je igrao 1 utakmicu za Barcu, Thiago preko 60. Potpuno razliciti nivoi, ocekivanja, razliciti svjetovi. I dalje ima sanse da Thiago postane promasaj, naravno, kao sto uvijek ima sanse - ali on je daleko vise formiran igrac nego sto su Romeu ili Krkic bili [pored toga sto je i dosta veci talenat]. Da u Barci [i spanskoj reprezentaciji] ne zive u [doduse nedavnoj i jako uspjesnoj] proslosti, Thiago bi vec uveliko poceo da mjenja Xavija. Apsolutno ima taj potencijal.
Link to comment
a kako, konkretno, odmeravamo kolicinu talenta kod ovog ili onog igraca? pitam posto cesto to koristis kao argument...
Jako teško... A, opet, mnogima je jasno uprkos medijskoj hajci i lupanjima ko je ubedljivo najbolji u, recimo, ovom skupu: {Ronaldo, Ronald-injo, C. Ronaldo}Rado čekam dovitljive replike na ovaj post :yawn2:
Link to comment
a kako, konkretno, odmeravamo kolicinu talenta kod ovog ili onog igraca? pitam posto cesto to koristis kao argument...
Meni je tu kljucno da je Tiago u praksi ipak opravdao govore o tome da je veoma dobar igrac, sto kod Romeua i Krkica nikad nije vidjeno. Kao sto je Gervasius rekao, Tiago je ipak odigrao preko 50 utakmica za Barsu, a i dobro je igrao u mladoj reprezentaciji.
Link to comment

kolko je krkic odigro utakmica za barsu?edit. wikipedia kaze 104 utakmice i 26 golova.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Svonsi gađa top 6 čini mi se, odlična kupovina, odlična.
Da bre, Vitese je prosle sezone explodirao upravo zahvaljujuci Wifreidu, dao je 31gol u prvenstvu.
Link to comment

Mislim da je u tom rangu i Aubamejang iz St.Etjena, njega je kupio BVB za priblizne pare (oko 10milki funti), on je na nivou od 20 golova zadnje 2 sezone a igra u timu koji nije top 5 u domacoj ligi.

Link to comment

Portugalski mediji navodno (po Blicu) javljaju da je Utd doveo Garaya za 20 meleona necega (mada kad je Utd u pitanju poslovicnotm dobro obavesteni Mirror nista ne pise o tome). AKo je istina - meni nerazumljiv potez (makar kad se cifra uzme u obzir), al nije ni prvi ni poslednji. Bitno je da ce osovina Carick-Anderson-Cleverly da drma Evropom ove sezone...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...