Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

davace golove iz zajebancije.
a ono jes, prevideo sam da tamo igrači daju i po 50 golova po sezoni. ok, možda si i u pravu, ali ako jesi, biće to jedan vaskrs davida ville.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pa nije on Torres, pa da treba da vaskrsne :)Jedna losha sezona, povrede, igranje na poziciji koja mu ne odgovara... Fakat nije vise isti igrac kakav je bio, ali ni u Atleticu nije isti pritisak i ocekivanja kao u Barci. Ja bih se vise brinuo za Xavija, mislim da je on dosta blizi kraju nego Villa.

Link to comment
Nisam siguran da je ovde pisano, Dortmund danas potpisao Mikhitariana na 4 godine, a valjda je i Aubameyang iz St. Etiena novi clan istog kluba.Послато са GT-I9105P користећи Тапаталк 4 Бета
Dobra kupovina! Verovatno zamena za Gecea, mada je Miktarijan više igrao po sredini. Jel se zna pošto?
Link to comment

Vilja je bio vrhunski trpac, jebala ga Barsa. Bilo bi uzbudljivo™ da je dosao u Totenhem, i navijao sam za to, ali jbg... Simpatisem i Atletiko Madrid, pa mi nece tesko pasti :)

Link to comment

Valjda 23 miliona eura. I dalje mi nije jasno koja je prica bila sa Liverpoolom, zasto ga nisu uzeli.Dortmund ce, rekao bih, imati dostojne zamene za igrace koji su otisli, a posto nisu zavrsili sa kupovinama, mozda ce imati i jaci tim nego prethodne sezone.Послато са GT-I9105P користећи Тапаталк 4 Бета

Link to comment
Dortmund ce, rekao bih, imati dostojne zamene za igrace koji su otisli, a posto nisu zavrsili sa kupovinama, mozda ce imati i jaci tim nego prethodne sezone.
Ja koliko sam razumeo prelazni rok za BVB je zavrsen sa Mkhitarianom. Lewa ostaje valjda jos godinu i onda pali na free u Bajern.
Link to comment
Valjda 23 miliona eura. I dalje mi nije jasno koja je prica bila sa Liverpoolom, zasto ga nisu uzeli.Dortmund ce, rekao bih, imati dostojne zamene za igrace koji su otisli, a posto nisu zavrsili sa kupovinama, mozda ce imati i jaci tim nego prethodne sezone.
27.5 miliona evra i završili su sa kupovinama.
Link to comment
Valjda 23 miliona eura. I dalje mi nije jasno koja je prica bila sa Liverpoolom, zasto ga nisu uzeli.
Ni meni, s obzirom na to da su takve iste pare ponudili i navodno Šahtjor pristao, ali sa igračem kažu da nisu ni razgovarali :blink: Ili nekakvi posrednički problemi, ili ono sa third-party ownership (što za Nemačku valjda i nije prepreka).
Link to comment

Pa naravno da je vicešampion Evrope primamljiviji od palog giganta, mada sam siguran da je taj 3rd party znatno usporio sve pregovore. Ništa, onda Eriksen :fantom:

Link to comment

Таман када сам се сморио видевши да Евертон хоће да доведе Виктора Моузеса за 8 милиона, колико је копкила пријавио да кошта Даунинг, стигле су потпуније информације о тим преговорима са Ливерпулом: наводно су скаузери рекли чекићарима да могу Даунинга одма' да воде за 8 милиона, а ови им одговорили да би дали највише 4. Тренутно (опет наводно) се преговара о позајмици попут Керолове. :)

Link to comment

Dakle pozajmica i na kraju će da ode za 7, to je to.BTW pominje se i da bi Liverpul, posle neuspeha sa Mkitarijanom, pored Eriksena, mogao da pojuri i Pedra ili Sančesa koji će zbog Nejmara imati manje mesta u timu.

Link to comment

Pedro, jebote :isuse: Ne znam da li postoji igrač kog bih manje rado gledao u LFC. Fantastičan spoj kvaliteta i personalitija™ za maksimalan volumen i optimalnu iritaciju.

Link to comment

Thiago skoro sigurno ide u Bayern. Nije mi bash najjasniji taj transfer, al dobro. Al makar je United izvisio.

Link to comment
Thiago skoro sigurno ide u Bayern.Nije mi bash najjasniji taj transfer, al dobro.Al makar je United izvisio.
koji deo ti nije jasan? :lol:Rekao bih da Pep hoće da iskoristi što može da ga dovede za 'male' pare, pa sve i da za njega trenutno ne postoji konkretno mesto u sadašnjem timu. Ili će, prosto, da gradi tim oko njega, da on bude osnova 'novog' Bajerna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...