Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

5milki za Vilju je bas kikiriki :o
Preplacen je Vilja! Nabroj mi tri tekme koje je Vilja rijesio u poslednjim sekundama. Gukni golube!
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Nisam siguran da je ovde pisano, Dortmund danas potpisao Mikhitariana na 4 godine, a valjda je i Aubameyang iz St. Etiena novi clan istog kluba.Послато са GT-I9105P користећи Тапаталк 4 Бета

Link to comment
Preplacen je Vilja! Nabroj mi tri tekme koje je Vilja rijesio u poslednjim sekundama. Gukni golube!
A i to sto kazes, valjda zbog toga sto u ESP gotivim Atletiko pa sam bio subjektivan. Sad, ovako trezan, se ne secam ni tri gola uopste a tek da je nesto reshio :yawn2:
Link to comment

šta će vilja u atletiku bez onih aždaja iz barse? da centrira s leve strane nekom huanfranu ili hezusu perezu? da neće slučajno da zameni radamela? on je već sad istorija mmw

Link to comment
Ne znam da li Praslin zna, ali navodno su LFC i WH razgovarali o eventualnom prelasku Dauninga u istočni London :naughty:
Прошлу сезону сте завршили 3 места изнад нас, а били би бољи да сте имали мало више среће и да нисте били у првој сезони са новим тренером. Према томе, сваки ваш првотимац је нама појачање. Даунинг није играч који може свом тиму да обезбеди пласман у Лигу шампиона, али је у Вили био одличан и ништа не бих имао против да дође. Гледам како се појачавају не-геј клубови и покушавам да провалим са ким ће ту бити највише проблема у борби за опстанак. Знам да ће сада Санденс да ми ухвати крагну (онако другарско-навијачки, све случајно просипајући по себи и мени пиво које држи другом руком) и да утврди како ћемо се сигурно борити за Европу, али ја бих сада потписао било које место између 10. и 15. у следеће две сезоне, све до пред прелазак на Олимпијски стадион.Дуг клуба је око 70 милиона фунти и сигурно не могу да инвестирају у две-три звезде годишње. Због тога ми сасвим одговара да долази по један заиста скуп играч годишње (ако је довољно млад да за 3-4 године буде у стању да игра на новом стадиону), а да се остала места стратешки покривају Даунинзима и сличним зумберајима који могу да дођу за релативно мале паре у Премијерлигашким оквирима (испод 8 милиона фунти).За све вас са скупљим картама, који пратите само трансфере у геј клубовима,, ево малог прегледа тренутне трансфер ситуацијe у Доњем дому међи потенцијалним кандидатима за испадање. Сваки клуб ћу да оценим оценом од 1 до 5, где је 1 цареви су, још су гори него прошле године, а 5 мамицу им јебем, биће изнад нас:1. Кристал Палас: дошао Двајт Гејл. Апсолутно не знам шта се овде догодило, момак је у јануару потписао за Питербро за 500.000 фунти, а онда је шест месеци касније након што је давао 0.4 гола по утакмици прешао у Кристал Палас за невероватних 6 милиона. Играли су са њим у лиги, ваљда знају шта раде, мада тако не делује. Уз њега дошао и Доби, полушпиц и небитан лик. Оцена: 1.2. Кардиф: дошао Корнелијус из Копенхагена за 7.5 милиона фунти. Шта да вам кажем, овог момка сигурно узимам за Фантази. Жао ми је што су га конкуренти узели, интересовали су се и далеко већи клубови али је дечко скапирао да му је са 20 година боље да буде стартер у Кардифу. Ипак, ма колико добар неће моћи да их сам одржи у лиги, нарочито што је једини играч сличне конституције и улоге Хејдар Хелгусон отишао у пензију. За Корнелијуса чиста петица, али због осталих неостварених трансфера генерална оцена: 2. 3. Астон Вила: појачавају се брдом јефтиних играча на свим позицијама у нади да ће неко да заблиста. За одбрану су довели су левог бека Луну из Севиље, центархалфа Окореа из Солскјеровог тима (са ценом од 4 милиона фунти убедљиво најскупља аквизиција), Тонева из Бугарске који је наводно врло добро крило, Леонарда Бакуну из Гронингена (такође крило), а за напад су узели Хеленијуса, Данца из АаБм, високу и снажну мрцину која ће тешко моћи да мења Бентекеа када овај запали (јуче је захтевао да га ставе на трансфер листу). Нико битан није отишао (Лихај и Дан су већ прошле године потонули). Оцена трансфера до сада: 3.4. Саутемптон: Дејан Ловрен за 8.5 милиона. На основу свега што сам прочитао ово је врло паметна (али и велика) инвестиција у одбрани, делу тима који је највише шкрипао прошле години. Имају и невероватан списак супер звезда са којима наводно преговарају, од Виктора Ванијаме до Леонарда Дамијаоа али за сада је пушагија за све њих па морам да им дам: 2.5. Сандерленд: Луди, луди ДиКанио из корена мења цео тим. Врло мало знам о играчима које је довео, осим што сам скоро исте доводио у Фудбал менаџеру када сам имао Вест Хем, али видим да су све неки кидачи и паљевине. Ако их напржи да играју за судбину људске расе, чиста петица; ако не, чист кец. Ипак, верујем у ДиКанија а и изшимикирао је несрећног Брамбла, али петица не може јер је продати Мињоле дупло бољи од купљеног Манонеа и због тога: 4.6. Хал: дошли Куртис Дејвис из Бирмингема, један од најбољих центархалфова Чемпионшипа (добро, то сам исто тврдио и за Маријапу :blush: ), Елмохамади остао након позајмице, голман МекГрегор из Бешикташа који одмах улеће у први тим и одлични Мајнор Фигуроа из Вигана. Мислим да су они врло лош клуб чији повратак у Премијер лигу много говори о јазу који се ствара између Премијера и Чемпионшипа. Трансфери су ОК, али ми се чине недовољним за преживљавање: 2.7. Норич. Главна звезда Рики ван Волфсвинкел (какво име!) за 8.5 милиона, очигледан апгрејд за одлазећу легенду Грента Хола (продат Вигану за 2 м), врло талентовано крило Нејтан Редмонд за 2.2+1 у бонусима, а остао је и Гаридо након прошлогодишње позајмице. Три изузетно добра играча за мање од 12 милиона... Биће ту још потписа. Рикијев учинак би тренутну четворку могао да дигне и на петицу. Дакле: 4.8. Стоук. Не знам, мени су они виђени за испадање ове године. Имали су у првом делу сезоне гранитну одбрану, Шоукрос и Хут када су у форми су стварно убице, а овогодишње аквизиције Стоука су Ерик Питерс и Марк Муњиеза, центархалфови. Питерс је добар играч, овог другог не знам али је омладинац из Барсе, али што бре појачавање одбране? Уз то, замењен тренер, а отишли и Пенант, Овен, Сидибе, Вајтхед, Делап... Оцена: 1.9. Вест Бром. Усудио бих се да их ставим у Доњи дом пошто су у односу на прошлу годину изгубили Лукакуа, Јару и Золтана Геру а довели само Ањелку. Води их један од најбољих тренера у Премијер лиги, али мислим да о прошлогодишњем успеху могу само да сањају. До сада: 1, уз напомену да они већ имају бољи тим од свих осталих на списку.10. Вест Хем, наравно: Најскупљи :wub: , Разван Рат - одлични леви бек са 70 утакмица у репрезентацији Румуније и 100 у европским такмичењима... Мислим да је дошао за џ у Вест Хем само зато што га је занимало да се опроба у Премијер лиги и на томе му хвала, Адријан за џ као резерва Јусију, Вајтхед за сићу вратио се и Морисон са позајмице, делује нормалније... Отишли Карлтон Кол и Гери О'Нил, али се то да преживети. Све у свему: 5 (али без онога "мамицу им јебем, биће испред нас")
Link to comment
Леонарда Бакуну из Гронингена (такође крило)
do jaja si napisao, samo da kažem da sam ispratio ovog iz groningena prošle sezone, može biti jedno od najvećih iznenađenja sezone. pozitivnih.
Link to comment
šta će vilja u atletiku bez onih aždaja iz barse? da centrira s leve strane nekom huanfranu ili hezusu perezu? da neće slučajno da zameni radamela? on je već sad istorija mmw
Meni se cini da bi mogla da bude jedna od najboljih kupovina ovog ljeta. A i nije da nema s kim da igra u Atleticu. Dosao im je i Leo Baptistao, odlican mladi spic.
Link to comment

kad su u pitanju ovi nasi ja bih bio zadovoljan sa jos jednim krilnim napadacem u fazonu Vaz Tea (Salomon Kalou ili Jefferson Montero npr.) i klasicnim spicem (Demba idealno ili ovaj Kolumbijac Zapata).inace, posto imam soft spot za Palace pratio sam ih dosta prosle sezone i mogu da ti kazem da imaju nekoliko supertalentovanih klinaca. Jonny Williams pre svega, ofanzivni vezni, pa krilo Yannick Bolasie, desni bek Joel Ward... a i ovaj Dwight Gayle ce im biti odlicno pojacanje, nije fancy ime ali ima odlicne fizikalije, brz je i okretan i odlican finiser.http://www.youtube.com/watch?v=t92TaBBBiHM

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Meni se cini da bi mogla da bude jedna od najboljih kupovina ovog ljeta. A i nije da nema s kim da igra u Atleticu. Dosao im je i Leo Baptistao, odlican mladi spic.
možda, ako još kupe xavija i iniestu. meni on sada (napominjem, sada) izgleda kao igrač za santander. aj videćemo.gledam sad s kim će igrati, diego costa, arda turan, tiago mendes, tamo je falkao bio bukvalno 3/4 tima. .... pfft, čisto sumnjam da će biti nešto od njega. 32 godine...
Link to comment

Pa svi koje si nabrojao su vrlo dobri igraci. Mozda nisu za Real, Barcu ili Bayern, ali u vecini velikih timova bi imali mjesta. Plus Mario Suarez...Elem, zavisi od toga koliko je zdrav. U Atleticu ce, za razliku od Barce i reprezentacije, igrat ono sto najvise voli - centralno. Ak obude zdrav, davace golove iz zajebancije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...