Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Па и не баш. Пукли смо паре на Најскупљег, све ово остало је боранија: Разван Рат и Адријан су дошли као фри трансфери, а отпуштени су Карлтон Кол и Гери О'Нил, што је ослободило бар 2 милиона фунти годишње. Овај Дуван што долази је само наизглед скуп: прво, питање је да ли ће уопште да добије радну дозволу јер је клинац и јер је тек ушао у репрезентацију, друго - плата ће да му буде мизерно мала, а агент неће узети велику провизију, што је огромна уштеда на дуге стазе. Треће, не најмање важно, је што нико од иоле озбиљнијих играча не жели да дође да греје клупу Керолу, а неко ће морати то да ради; да не спомињем да ће морати и да одигра не мали број утакмица у сезони, када Најскупљи буде повређен или уморан. Дакле, овакав профил као Запата (или Монтеро, ако и он дође) је идеалан, чак и јефтин. Оних 10 милиона понуђених за Бонија су вероватно услуга Челзију: надрукава се цена играчу који игра у њиховој филијали, не бих се зачудио да Абрамович има неки процентић у Витезеу (погледај колико је играча из Челзија тамо на позајмици). Јасно је било да неће да га продају Вест Хему, а пошто је Витезе зимус већ пристао да га заваља Свонсију за 10 милиона фунти (ако је веровати његовом агенту који се јуче огласио), па је било потребно да неко понуди више како би догурали до садашње понуде Свонсија од 13.2 милиона фунти. Цела та акција око Бонија мене радује само зато што се надам да би могла да резултира неком позајмицом из Челзија. ;)

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Liverpool je odbio 30M funti za Suareza. Ali, čim primaju ponude, znači da postoji cena.Moje pitanje, jel' oni imaju ideju ako ga prodaju koga će da dovedu? Jel' bez Suareza, i pozicja večitog 7. nije više sigurna.

Link to comment

Arsenal stvarno ponudio 30 miliona? Funti? :oMalo mi blesavo zvuči ideja da će od engleskih medija da pobegne u London. A ovo što Radiša pita, meni se čini da oni misle da je Sturridge zamena za Suareza - što je IMHO ogromna greška, dečko nikad u životu nije pružao konstantno dobre partije - i da bi kao alternativu pre tražili nekog jeftinog krilnog napadača tipa Aspas nego novog centarfora.Edit: Sa goonerske strane, ovo mi zvuči najrealnije -

Arsenal are still attempting to complete the signing of Gonzalo Higuaín from Real Madrid and any offer for Suárez could be seen as an attempt to pressure the Spanish side into finalizing the deal.
Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Arsenal stvarno ponudio 30 miliona? Funti? :oMalo mi blesavo zvuči ideja da će od engleskih medija da pobegne u London. A ovo što Radiša pita, meni se čini da oni misle da je Sturridge zamena za Suareza - što je IMHO ogromna greška, dečko nikad u životu nije pružao konstantno dobre partije - i da bi kao alternativu pre tražili nekog jeftinog krilnog napadača tipa Aspas nego novog centarfora.Edit: Sa goonerske strane, ovo mi zvuči najrealnije -
Moguće da stvarno misle da je Sturridge zamena, ali, onda je je to strašno.Sa druge strane, takvog igrača, ne mogu iskopati za te pare, a da hoće da dođe u tim koji ne igra LS. Pogotovo što su prodali najskupljeg, opet bi ostali sa jednim špicem, kao i prošle godine. Jednostavno, nema rezona da se o njegovom odlasku uopšte priča. Ali, to je Liverpool, od njih se sve može očekivati.
Link to comment
Arsenal stvarno ponudio 30 miliona? Funti? :oMalo mi blesavo zvuči ideja da će od engleskih medija da pobegne u London. A ovo što Radiša pita, meni se čini da oni misle da je Sturridge zamena za Suareza - što je IMHO ogromna greška, dečko nikad u životu nije pružao konstantno dobre partije - i da bi kao alternativu pre tražili nekog jeftinog krilnog napadača tipa Aspas nego novog centarfora.Edit: Sa goonerske strane, ovo mi zvuči najrealnije -
Forumska avangarda je već pisala o tome. :fantom:
E sad, priča o Suarezu je vjerovatno posljedica nečije špekulacije, navodno se radi o nekoj kladioničarskoj grupi iz Barcelone, a ne nekog realnog interesa. Wenger ga jest htio još u periodu dok je Suarez ujedao za Ajax, ali ne znam baš da su u Liverpoolu poremećeni koliko i Suarez pa da ga šalju konkurenciji na izvol'te. Moguće je da se pravio i pritisak na Real da popuste oko Higuainove cijene na taj način po principu: "Dajte nam Higuaina ili vam otimamo Suareza za kojeg nećete imati para."
Elem, ja ne bih Suareza u Arsenalu, hvala lijepo. Vrhunski igrač, takav Arsenalu treba, ali nam ne treba rasistički govnar koji pride ima i ujedačke navike. Za te pare bolje kupiti najboljeg igrača onog drugog liverpulskog kluba, a kusur i još miliona dati Bayernu za Gomeza.
Link to comment
Liverpool je odbio 30M funti za Suareza. Ali, čim primaju ponude, znači da postoji cena.
To apsolutno ništa ne znači, može Arsenal da pošalje ponudu za Mesija isto tako. Mada cena verovatno postoji i nadam se da nije ispod 40 miliona funti. A to sam već pisao, suludo je da ode bilo gde osim u Španiju ili neki PSŽ-Monako, Premijer liga prosto nije opcija.
Link to comment
Elem, ja ne bih Suareza u Arsenalu, hvala lijepo. Vrhunski igrač, takav Arsenalu treba, ali nam ne treba rasistički govnar koji pride ima i ujedačke navike. Za te pare bolje kupiti najboljeg igrača onog drugog liverpulskog kluba, a kusur i još miliona dati Bayernu za Gomeza.
Čuj Gomeza, a preobratio bi Arsenal te tobožnje političke poglede igrača koji je rukom odbranio čist gol i tako sprečio jednu afričku ekipu da prvi put u istoriji igra polufinale WC-a, što ga naravno čini jedinim i izrazitim rasistom tog takmičenja i, naravno, tu se niko drugi ništa nije pitao...A, ovo je engleski fudbal, ovde se igrači uzdižu i marketingom... Vidi, recimo, Di Cania koji je bio samo bleda desetka koja nosi Savićevićev dres u Milanu, a onda preporod na ostrvu: prvo suspenzija zbog udaranja sudije, pa nagrada za najvećeg fairplay igrača u Premier ligi, pa povratak na velika vrata u Italiju sada sa iskustvom ostrvskog marketinga kada otkriva čak i Musolinijeve biste igrajući za Lacio i danas već prekaljeni trener Sanderlenda...
Link to comment

David Villa u Atleticu za 5 miliona. Fenomenalan posao.A Callejon u Napoliju, ako vec nije pominjano. Italijanski timovi rade opasan posao ovog ljeta.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...