Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Osjecam jednu bombu uskoro.....
Cavani u PSG-u? To bi bio adekvatan odgovor na "Falcao u Monacu". :D Edited by ArleKino
Link to comment

Cavani navodno veoma blizu PSG, kazu da je Leonardo ponudio 62 miliona. Samo mi nije jasno - zasto?Jedino ako Ibra ide. u suprotnom, sta ce uradit, gurnut opet Cavanija na lijevo krilo? Onda ce opet biti kao u Palermu, igrac koji daje 6-7 golova po sezoni...

Link to comment
Cavani navodno veoma blizu PSG, kazu da je Leonardo ponudio 62 miliona. Samo mi nije jasno - zasto?
Verovatno greška u kucanju, ali već su otštampali ponudu, pa čemu sada da se gnjave oko ovoliko ili onoliko desetina miliona evra... A, onda je tu u prvobitnoj ponudi bila i standardna napojnica od 15%...A, uvek postoji i opasnost da dospeju u istu grupu sa Napolijem u LŠ, pa bi im on onda mogao dati gol, ovako je lakše...
Link to comment
Cavani navodno veoma blizu PSG, kazu da je Leonardo ponudio 62 miliona. Samo mi nije jasno - zasto?Jedino ako Ibra ide. u suprotnom, sta ce uradit, gurnut opet Cavanija na lijevo krilo? Onda ce opet biti kao u Palermu, igrac koji daje 6-7 golova po sezoni...
Ibra bi navodno mogao za Karlom u Madrid.
Link to comment

Paulo Miranda potpisao za Marseille.Svi pricaju da se se Napoli i PSG dogovorili.Gledacu Falcao-a Cavani-a i Ibru iduce godine u Ligue 1 :o

Link to comment

Ako budu mogli da ga plate.Kad bi ga doveli imali bi dva igraca sa platom >14M€ ( i to neto plata). To samo ovi moji i oni iz MC mogu da izdrze.

Link to comment
Ako budu mogli da ga plate.Kad bi ga doveli imali bi dva igraca sa platom >14M€ ( i to neto plata). To samo ovi moji i oni iz MC mogu da izdrze.
Reko valjda Ibra da je spreman da smanji zahteve.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...