Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Dobro, to je već mnogo korektnije. Mada, ovaj mali je Barsino dete, to može da ima neku težinu. I mlađi je, mada je i ovaj daleko od matorog. Ne znam, obojica? :naughty:
Meni deluje da se taj Luis Alberto dovodi da gubi vreme u rezervama, gde Suso, Morgan, Yesil, i ostali extratalenti bruše svoje veštine pre nego što budu zavaljeni nekom Boltonu (ili Fulhamu, kao npr. Kačaniklić). Iz te perspektive 9 miliona zvuči apsurdno mnogo, tako da verovatno prosto nije tačno - možda je neko pomešao sume koje plaćaju za Aspasa i za njega.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

EDIT: Ajante, dobio je Arsenal i 1,5 milion bonusa za Van Persiejevu titulu. Mislim da su neki sličan bonus dobili i od Barce za Songa.
Eto još milion i po razloga da svi budu srećni i zadovoljni. Ma, safršeno happy end...A, ako su dali i te pare, može i Van Persi kao i Bekam da navija za Mančester i kasnije i da oduvek navija za Mančester...
Link to comment
Neka, neka, valja se... Njegova prva, a ser Alexova poslednja titula. Bez njega bi se legendarni trener Mančestera povukao sa klupe bez osvojene titule i, vala, vredelo je njihove sreće i te sitnice od dvadeset četiri miliona...
Ne bi se povukao da nije osvojio.
Link to comment
Ne bi se povukao da nije osvojio.
Verovatno, ali ovako se povukao, pa time eto i dvadeset pet miliona petsto hiljada i jednog razloga da čovek razume Van Persijeve potrebe :)
Link to comment

Broj navijaca PSG-a ce naglo narasti na ovom forumu.Omiljeni trener foruma je izgleda potpisao za PSG.Guus Hiddink ce biti novi trener :)Ako kojim slucajem ne bude on, onda dolazi Laudrup.

Link to comment

Edit: Ništa, sad čitam da se Swansea uprava nešto pokarambasila sa Laudrupovim agentom :isuse: Kretenizam.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Baš sam hteo ovih dana da napišem da me zanima gde će brazilska 4 vezna igrača da završe, Fernandinho (Shakhtar), Fernando (Porto), Fernando (Gremio) i Paulihno (Corinthians). Sva četvorica su zrela za nove izazove. Drago mi je da je Fernandinho prelazi u Man City, pravi izazov za njega.
Fernandinho: Shakhtar -----> Man City 40 milionaFernando: Gremio -----------> Shakhtar 11 miliona
Link to comment

jedino sto tu mesi insistira da igra u sredini, pa im za trougao ne trebaju ni tores ni levandovski, nego neki krilni napadac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...