Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ronaldo će dobiti između 18 i 20 miliona evra za sezonu, ali što je unosnije i 100 odsto „imidž prava“, što bi moglo da mu donese preko 20 miliona godišnje.Kao poređenje, Ronaldo je u prošloj godini zaradio 16 miliona evra od reklama, a imao je po aktuelnom ugovoru 60 odsto „imidž prava“, a Real 40 odsto. :isuse:Pre par godina je bio problem Celzi, pa Man SIti, sad Monako, PSG i Real... dokle !?

Edited by Milosh76
Link to comment

Jeste, 11 zgoditaka, 18 finalnih pasova, ako laže goat3.gif, ne laže lazobakmaz.de. -_-... nemam pojma šta da mislim ako potpiše, posebno ako su za 4 miliona više mogli da nose Petrića. Better than Ince anyways, I guess. :unsure:

Link to comment

Jaoj, mindfuck, Rakitića, naravno, ne Petrića. Obojica su švajcarski Hrvati i igrali su za Basel, pa će biti da sam se istripovao... A objašnjenje za Rakitića je da se ne nada plasmanu u Evropu sad kad su prodali Navasa i Palopa i kad će vrlo verovatno uvaljati i Negreda i još nekoga zbog dugova, pa bi on eto da bude taj neko. -_-

Link to comment

Dobro, to je već mnogo korektnije. Mada, ovaj mali je Barsino dete, to može da ima neku težinu. I mlađi je, mada je i ovaj daleko od matorog. Ne znam, obojica? :naughty:

Link to comment

Nego, izgleda da je Borussia Dortmund stisla muda i rekla Lewandowskom: "Care, ako hoćeš u Bayern, odradi prvo ugovor sa nama do kraja." Eh, da je tako jedan engleski klub rekao jednom holandskom napadaču prošlog ljeta... :(

Link to comment
Sto, bili bi treci da je on ostao?
Možda bi United bio treći. Giroudovi i Gervinhovi promašaji za bod(ove) protiv Cityja, Evertona, Chelsea i Tottenhama su Arsenalu izbili minimalno drugo mjesto.
Link to comment
Sto, bili bi treci da je on ostao?
Neka, neka, valja se... Njegova prva, a ser Alexova poslednja titula. Bez njega bi se legendarni trener Mančestera povukao sa klupe bez osvojene titule i, vala, vredelo je njihove sreće i te sitnice od dvadeset četiri miliona...
Link to comment

Nego, pročitah negdje da će Lucas Biglia u Lazio no ne znam koliko je to pouzdana informacija.EDIT: Ajante, dobio je Arsenal i 1,5 milion bonusa za Van Persiejevu titulu. Mislim da su neki sličan bonus dobili i od Barce za Songa.

Edited by ArleKino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...