Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Da, izvinjavam se, malo sam se nespretno odrazio - Marquinhosova sezona u Romi je bila bolja od Nastasiceve u Fiorentini [otuda mislim da Roma moze da ocekuje znacajno vece pare]

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Sad kad dođe Papadopulous sa svojim operisanim kolenima, biće idealan tandem.
Mislis li na ovog momka iz Schalkea zeznutog prezimena ili nekog drugog Papadopulosa? Ako mislis na prvog, on je valjda vec potpisao za Dortmund na 5 godina.Послато са GT-I9105P користећи Тапаток 2
Link to comment

Za Dortmund je potpisao Papastathopoulos iz Werdera [bivsi igrac Milana]. Liverpool je zainteresovan za Papadopoulosa.

Link to comment

Nema jebene sanse da neko kupi Marcosa ovog leta. Mozda za neku suludu kintu, ali tesko da ce neko dati 40-50 miliona za stopera, jos tinejdzera. A pominjali su se i Real i Chelsea, ne samo Barca i PSG.

Link to comment

Twitter javlja da su se Liverpool i Shakhtar već dogovorili za Henrikha Mkhitaryana, 22 miliona EUR. Znaju i oni lupati ali ponekad i pogode. Ne znam samo šta će im još jedna desetka, ali ajde...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mkhitaryan je apsolutni mamojeb, malo je reći istočnoevropska fudbalska ikona, nadam se da ceo interes™ nije patka još od zimus kada je prvi put pomenut. Navodno tamo zarađuje samo 20 tisuća i uprava ne želi da mu podigne primanja kako bi uštekala dovoljno aktive za dovođenje 27. Brazilca u roster...Elem, obezbediti mu steady flow of these odmah po dolasku:

dcuT1.jpg

... da se olakša tranzicija sa Rinatovih noćnih klubova na dosadni Merseyside i spokojno čekati da show počne. :fantom:

Link to comment

Baš sam hteo ovih dana da napišem da me zanima gde će brazilska 4 vezna igrača da završe, Fernandinho (Shakhtar), Fernando (Porto), Fernando (Gremio) i Paulihno (Corinthians). Sva četvorica su zrela za nove izazove. Drago mi je da je Fernandinho prelazi u Man City, pravi izazov za njega.

Link to comment
Mkhitaryan je apsolutni mamojeb, malo je reći istočnoevropska fudbalska ikona, nadam se da ceo interes™ nije patka još od zimus kada je prvi put pomenut. Navodno tamo zarađuje samo 20 tisuća i uprava ne želi da mu podigne primanja kako bi uštekala dovoljno aktive za dovođenje 27. Brazilca u roster...Elem, obezbediti mu steady flow of these odmah po dolasku:

dcuT1.jpg

... da se olakša tranzicija sa Rinatovih noćnih klubova na dosadni Merseyside i spokojno čekati da show počne. :fantom:

Момак је за Ериксона измислио фудбал. Одлична куповина.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...