Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Valja li ista Daniel Agger? Izgleda da ce potpisati za Monako.PSG zeli da dovede Marquinhos-a da zamjeni Alex-a valjda.

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Meni Ager izuzetan. Liverpulđani ga generalno podcenjuju, a ja baš i ne znam puno boljih štopera. A ono što sam ove godine gledao Markinja, sa Tijago će koliko sutra postati najbolji štoperski tandem svih vremena.

Link to comment

Moze da napreduje sa najboljim defanzivcem na svijetu ili da posmatra pimplere i da prima golove iz kontre. -_-

Edited by borris_
Link to comment

Tražili su letos plavom mančesterskom zlu £27m za njega, plus on nije hteo da ide iako je plata trebalo da bude iz kategorije jakih (kantirali bi vrv. Lescotta da je došao, Nastasić bi manje igrao). Na jesen je potpisao novi četvorogodišnji ugovor i jedini je prošlogodišnji centralni defanzivac za kog je planirano da ostane u klubu. Ukratko, does not look very likely to me, ali stranger things have happened kada se neko razbacuje parama, pa još u poreskom raju...edit:asdf...

Edited by Oxymoron
Link to comment
Pa prate ga vec 2 godine... Sledeci je Fella <_<
Daj boze, mada mislim da ce to biti previse DM-MC-AMC za jednu sezonu-ali ako spusti Dzonsa na DC i ako se Flecer ipak ne bude vratio onda bi i mogli.
Link to comment

Ovdje pise da Roma trazi 20M€ za Marquinhosa.Monako je htio da dovede/vrati Nkoulou-a ali on zeli da ostane u Marseille-a koji je trazio 20M€ za njega.Ne vjerujem da je taj danac bolji od Nkoulou-a (ma nema sanse). Ako stvarno zagrizu, dovesce ga.Uglavnom, kriza je a velika pare ima samo nekoliko klubova.

Link to comment
Ovdje pise da Roma trazi 20M€ za Marquinhosa.
Sve je moguce, naravno, ali nema mi logike. Pri tom, vec je bilo vijesti zimus da su odbijali 27 miliona. Nema razloga da ga prodaju, ako ga prodaju to ce biti ne zato sto im fali para [i da im fali, mogu da prodaju De Rossija i Osvalda, sto ima daleko vise smisla] nego zato sto je neko poslao bjesnu ponudu. Nastasic je kostao 16 miliona + bonusi + Savic. Marquinhova sezona u Romi je bila bolja nego Nastasiceva, logicno da kosta i vise.
Link to comment
Meni Ager izuzetan. Liverpulđani ga generalno podcenjuju, a ja baš i ne znam puno boljih štopera.
+1Jedino je nezgodno što ima hroničnih problema sa leđima, prošle sezone je uglavnom bio zdrav ali ranijih godina je dosta često išao na nekakva krpljenja. (Sad kad dođe Papadopulous sa svojim operisanim kolenima, biće idealan tandem.)Inače nema šanse da puste Aggera u isto vreme kad odlaze i Carragher i Škrtel, to se jednostavno ne radi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...