Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Može da ide ali samo za realnu cenu, dakle 100 miliona evra.
Ne smeju da ga puste bez 50 miliona evra, ni u ludilu.
:isuse:
Sledeca cifra je 25 miliona (koliko ce i dobiti otprilike) ^_^ Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pored Suareza koji - ako i ostane u Liverpoolu - ima još sedam utakmica suspenzije za odraditi i Sturridgea koji bi mogao propustiti kompletnu predsezonu Villa ne bi imao minutažu? :unsure: Ah, da, imaju Redsi i golgetera poput 1 Borinija da uskoči.
Računam da Suarez ostaje i da Sturridge nije teže povredio zglob. David Villa sigurno ne bi došao da bude treći napadač, tj. možda njemu ne bi smetalo ali LFC ga neće plaćati na osnovu stare slave za sedenje na klupi. Da ne pominjemo zdravstveno stanje, nemam pojma u kakvom su mu stanju noge i koliko bi izdržale engleski režim krljanja & suđenja.Preveliki rizik za klub, a cenim da bi i on radije još jednom uzeo ozbiljne pare u Kataru ili Americi ili tako negde.
Link to comment

blan je bio odlican u bordou, posle me je malo razocarao kad je preuzeo reprezentaciju. suludo mi je da potencijalno dobar trener, u toj fazi karijere, preuzima ekipu sa kojom ce da radai 4 puta po 3 dana godisnje. uvek mi je to nekako bio posao za ove sto su pred penzijom ili neke kvazi strucnjake sto poslove dobijaju preko politickih i krimi veza...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Posao selektora je drugačiji, makar u toku sezone kada sa igračima provodi po par meseci. Više se svodi na neko sklapanje puzle i motivaciju, nego trenerski posao, Zaista čudan potez, pogotovo što mu on uopšte ne deluje kao trener koji živi od motivacije, već kao neko ko dobro trenira timove, što je dokazao u Boredauxu.

Link to comment
Monako sada mjerka neke francuze iz novog zamka.
Debuchy bi bio idealan da popuni mesto desnog beka, dok je Yanga-Mbiwa izgleda rezervna opcija posto je N'Koulou prioritet i na sve nacine pokusavaju da ga vrate...Kazu da je Isimat-Mirin stigao na medicinske preglede i da najverovatnije prelazi za 4 miliona, odlican potez ako se transfer realizuje, jedan od boljih mladih stopera...Nadam se da je istina da Valdez ostaje u Barsi, vecina navijaca ionako zeli da se vrati Ruffier koji je mladji i bolji...mada ja potajno prizeljkujem da dodje Mandanda...Inace Falcao vec krenuo sa onim standardnim frazama koje slede nakon prelaska u novi klub :sleep:
Falcao:-"My heart has been with Monaco since my idol Thierry played there.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...