Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

kaze suki da hoce da ide, jer mu je neugodno u engleskoj i ne moze vise da trpi sikaniranje

Edited by sancho
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ja potpuno zaboravio. Nema igrača Porta koji nije uzeo LE. :whistle:Ne može da se od svakog igrača očekuje da se izbori za svoj sportski motiv (ni sa sobom, a ni menadžerijom), ali izuzeci u tom smislu, uvek će biti bliži mojoj (pasivno-navijačkoj) percepciji sporta od ovih drugih. Falkao već ima autoritet koji mu dozvoljava nepristanak na korak nazad u svojoj karijeri i prelazak iz većeg u manji klub (kao što je Kaka onomad uradio). Ovako će umesto 11 da zaradi 12 miliona, igraće francuski Liga kup umesto CL, a treniraće ga trener bez trofeja umesto najtrofejnijeg.
Mislim da potcjenjujes uticaj koji pravi 'vlasnici' tih igraca imaju na njihove karijere. Ne mislim da Falcao mora da uradi sta mu oni kazu, ali s obzirom da u vecini takvih slucajeva ti ljudi ulazu u igraca od najranije mladosti, ocekuju da od toga zarade - igraci osjecaju obavezu da rade ono sto im se kaze. Plus, u slucaju Falcaoa, dobiju gomilu para. A i van CL ce biti samo jednu sezonu..
Link to comment

Da, izgleda da je Suki podneo transfer request. Dakle smrdljivi engleski mediji su uspeli, eto pročistiće malo ligu od prljavih Južnoamerikanaca.Ne smeju da ga puste bez 50 miliona evra, ni u ludilu.edit:apdejt od malopre:

Luis Suarez is not for sale – neither Luis or his representatives have communicated these feelings directly to LFC.The Club remains supportive of Luis and expect him to honour his contract. We will not be making any further comment at this stage.
Edited by copkillah
Link to comment
ako je normalan covek, i njega zanima samo lova.
+1
Ne može da se od svakog igrača očekuje da se izbori za svoj sportski motiv (ni sa sobom, a ni menadžerijom), ali izuzeci u tom smislu, uvek će biti bliži mojoj (pasivno-navijačkoj) percepciji sporta od ovih drugih. Falkao već ima autoritet koji mu dozvoljava nepristanak na korak nazad u svojoj karijeri i prelazak iz većeg u manji klub (kao što je Kaka onomad uradio). Ovako će umesto 11 da zaradi 12 miliona, igraće francuski Liga kup umesto CL, a treniraće ga trener bez trofeja umesto najtrofejnijeg.
Ma ne pita se on skoro nista. Ovdje je covjek lijepo objasno zasto bas Monako.http://www.reddit.com/r/soccer/comments/1e8ncw/explaining_the_falcao_move_to_monaco
Link to comment
Znaci™ vi ste bas sigurni 100% da Suki ostaje?
Nisam ja ni u šta siguran, samo se nadam da nisu ludi da ga puste. On nije od onih koji će namerno da tankuju dok im se ne dozvoli transfer. Neka odigra još jednu sezonu ovako, pa da vidimo gde će biti klub a gde on. Priča o medijskom tretmanu zbog kog jadan mora da beži je teška glupost.
Link to comment
Piše ali u rubrici Rumour Mill, gde samo prežvakavaju ekskluzivne vesti iz drugih novina. Nema nikakvog smisla da dovode Vilju sad, makar i za male pare. Ne bi se naigrao pored Suareza i Sturridgea, osim ako je to nečiji cunning plan da se Suarezov ispražnjeni dres popuni drugim brendiranim imenom...
Pored Suareza koji - ako i ostane u Liverpoolu - ima još sedam utakmica suspenzije za odraditi i Sturridgea koji bi mogao propustiti kompletnu predsezonu Villa ne bi imao minutažu? :unsure: Ah, da, imaju Redsi i golgetera poput 1 Borinija da uskoči.
Link to comment
Mislim da potcjenjujes uticaj koji pravi 'vlasnici' tih igraca imaju na njihove karijere. Ne mislim da Falcao mora da uradi sta mu oni kazu, ali s obzirom da u vecini takvih slucajeva ti ljudi ulazu u igraca od najranije mladosti, ocekuju da od toga zarade - igraci osjecaju obavezu da rade ono sto im se kaze. Plus, u slucaju Falcaoa, dobiju gomilu para. A i van CL ce biti samo jednu sezonu..
Ma znam, to je bila samo moja sebična reakcija. Meni je u interesu da igra ozbiljnije takmičenje, pa rekoh, 'ajde da posegnem bar za kletvom. A njemu je Monako zicer. Rezultat u ligi teško da može da izazove razočarenje, a on će dati 20 golova sve i da se ne oznoji. Izabrao je čovek ponudu koja nosi manje rizika i veću kintu. To što bih ja voleo da se sportisti rukovode nekim drugim prioritetima - moj problem. Mogu samo da navijam da bar dve sezone ostane bez CL.
Link to comment

Evo javio se i klub> Liverpool FC Luis Suarez is not for sale. LFC is fully supportive of Luis and expect him to honour his contract. Neither Luis nor his representatives have communicated to the club a desire to leave.

Link to comment

^ :lol::thumbsup: Naravno da nije na prodaju, ko ga jebe što ne može da šeta dete po ulici bez da ga slikaju. To isto ne mogu ni mnogo manje poznati i manje plaćeni fudbaleri od njega. Sad, ako se brine da mu dete u zabavištu ne zajebavaju što joj je tata ljudožder, mogao bi npr. da promeni jelovnik.Kad je javnost u pitanju, Torres je pre par godina uporedio Španiju sa Engleskom i dao prednost Engleskoj - u Madridu su ga spopadali i cimali za rukav na svakom koraku, a u Liverpulu čekali ispred vrata restorana da završi večeru da bi ga slikali ili tražili autogram. Razlika je u tome što je Ljubica™ važio za pristojnog dečka pa su ga pristojno i tretirali, dok Suarez koji važi za džukelu... stvarno ne znam kako bi hteo da ga tretiraju.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
... Razlika je u tome što je Ljubica™ važio za pristojnog dečka pa su ga pristojno i tretirali, dok Suarez koji važi za džukelu... stvarno ne znam kako bi hteo da ga tretiraju.
:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...