Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ma, smešno je da većina timova može finansijski da parira bilo kom timu u kome je trenutno Kenny Dalglish...

Edited by Ajant23
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Извињење прихваћено. :thumbsup: Вини, ниси виђао Вест Хем међу клубовима који плаћају 75.000 недељно играчима зато што је у питању мали клуб који скакуће из Премијер лигу у Чемпионшип и обрнуто. Међутим, знаш и сам да ће ове године Кју Пи Ар добити скоро исту кинту од ТВ права колику је прошле године добио Манчестер Сити. Права плаћена преко 3 милијарде фунти мењају све, па и просечну висину плата. Уз то, знаш и сам да Вест Хем за 3 године прелази на Олимпијски стадион, где ће се изувати од пара због генијалног договора са градом Лондоном да добију стадион од преко 50.000 места по цени улазница са једне једине утакмице годишње. У праву си да Вест Хем не продаје милионе дресова по Кини, али продаје стотине хиљада у Енглеској што по заради вероватно дође на исто. Осим тога, нису дресови једини извор прихода за играча. Што се Керолове мотивације тиче, ти си изгледа заборавио да је дечко одбијао да пређе у Ливерпул и да га је Ешли на крају практично на силу угурао у хеликоптер како би узео тих 35 милиона.Али, мислим да није проблем у томе, већ у чињеници да ти мислиш да је Керол преплаћени кретен који никада неће добро играти. Самим тим, свака кинта за њега је превелика а додатни приходи не постоје. Ја се не слажем, из свих оних разлога које сам толико пута већ наводио.Уосталом, видећемо за пар дана. Вест Хем има форе до 15. јуна да доведе скупе играче, после тога морају да искулирају због финансијског фер плеја. Ако Керолов агент (који је и Алардајсов и Ноланов агент) нешто не избунари код неког трећег тима, очекујем Најскупљег у Семовом јату и ето нама једне од занимација за следећу сезону.

Link to comment

Schurrle, da li to znači da su Torresa kao backup nekom novom CF već otpisali?@Praslin: Da ne dužimo, ja uopšte ne mislim da je Carroll kreten niti da nikad neće dobro igrati, ali preplaćenost je prosta činjenica. Inače, stvarno mi je žao što je otpisan iz LFC bez da mu je pružena ikakva šansa da se uklopi u Rodgersov sistem. Niti je tolliko spor niti ima toliko lošu tehniku kao što se misli kad se kaže (nice touch for a) big man.

Link to comment
Šurle u Čelsiju, De Bruin na pozajmici + 20 miliona.
De Bruin u Leveru? lijepo! Banja je i sto Surle nije presao u Borusiju, a valjda nece ni Kisling.Lever ima dosta para, a ne trosi ih uopste. Bice sad i od LS. Mada opet ce da iskopaju nekog Brazilca za sicu i da ga prodaju Bajernu...
Link to comment

Ako je Juve ko stari dobri Juve i, ako je ponuda stvarna, ode on...Sad, pojma nemam kakav je odnos te La Stampe sa Juveom i da nije neka igrarija...

Link to comment

Mene ne bi shokiralo da prihvate - da naprave mjesta Pogbi, a i da osiguraju ostanak Vidala. Plus bi Marrone imao malo vise prostora.

Link to comment

Meni se cini da Marchisio najvise visi u toj trojci na sredini. Vidal i Pogba imaju prednost u odnosu na njega, prvi je bolji igrac, a drugi ima potencijala da nadmasi obojicu. Jedina prednost Marchisia je to sto je ponikao u Juventusu, a videli smo do sada koliko umeju da budu sentimentalni prema svojima.Mada mi je cudno da nude 25m. Za te pare su mogli da dodju i po DDR -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...