Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ima jedan zanimljiv tekst negdje na Arsenalovim blogovima u vezi Falcaa. Većina Tobdžija se nadala da će Falcao nekim čudom prisiliti Wengera da izvadi novčanik i veći dio ratnih prsa™ izdvoji za njegov transfer no to od početka nije bilo moguće zbog onog TPPO-pravila i njegove zabrane u Engleskoj nakon slučajeva Tevez i Mascherano. Mislim, jest bilo moguće, ali samo na onaj način na koji je, navodno, Chelsea doveo Davida Luiza iz Benfice (Chelsea je dao Benfici pare da otkupi Luiza u potpunosti od agencije). To niko - uključujući Real Madrid i sve engleske klubove - ne bi mogao isfinansirati osim PSG-a (koji već ima Zlatana) i Monaca.Što se tiče ligometrije™, Ligue 1 je solidna liga, ali po meni je u prosjeku kvalitetnija čak i ovakva Serie A. Francuski klubovi ne briljiraju u evropskim kupovima, vitrine francuskih klubova po pitanju evropskih trofeja su tek malo punije od Yveydinih™, a ni izvozni proizvodi iz francuske lige nisu više onakav hit kad odu na Pirineje, Apenine ili Ostrvo kao što je to bilo u zlatno doba francuskog fudbala. S druge strane, Porto je osvajao Evropsku ligu, Kup UEFA i Ligu prvaka unazad deset godina.Što se transfera tiče, United navodno otpočeo službene pregovore sa Barcom oko Fabregasa. Fraza: "Kad se Fabregas vrati" dobiva vrlo ružno značenje. :( (Makar je Cesc rekao da ne bi igrao ni za jedan drugi engleski klub osim Arsenala.)

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

@ copkillaha propo tvoje izjave "Rekao bih da sve čine kako bi se Suares osećao što udobnije i prijatnije, kao i da se suspenzije ravnomernije podele." (kolko god da je zajebancija)Podredjivati ceo tim Suarezu bi moglo da rezultira ili Liveom u prva 4 ili pucanjem ljubavi na relaciji Suki-klub. Jedno je trpeti igraceve budalastine na ustrb trofeja a drugo biti infantilan u odnosu sa njim i "pokrivati" ga posle svake budalastine. I dalje stojim na stanovistu da bi bolje prosli da su ga utopili Monaku (ili slinom novom bogatasu) i pokrpili rupe u odbrani, nego sto ce ga ostaviti u iscekivanju nekog novog ekscesa i kazne.

Link to comment
Što se transfera tiče, United navodno otpočeo službene pregovore sa Barcom oko Fabregasa. Fraza: "Kad se Fabregas vrati" dobiva vrlo ružno značenje. :( (Makar je Cesc rekao da ne bi igrao ni za jedan drugi engleski klub osim Arsenala.)

vladimir-stojkovic.jpg

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

@Coltrane: Samo ako ti je Ferguson menadžer možeš da priuštiš da na taj način vaspitavaš najbolje fudbalere. "Pravi probleme? Ajde da ga zavalimo negde, doći će neki mlađi i bolji." Meni deluje da se LFC dosta dobro poneo u poslednjem Slučaju Suki, naterali su ga da se izvini odmah posle utakmice i da kaže da prihvata bilo kakvu kaznu... bilo je par protestnih izjava kad se ispostavilo da su mu dali osam utakmica, ali i to je brzo poklopljeno.@Vasić: Nisi ti rekao, nego ja hoću da kažem - klub koji pljune 19 miliona na Downinga ne može da kaže da je 9 miliona mnogo za njegovu zamenu,

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Da, Giggs je bas ostao zbog para. Narocito zato sto nije imao ponuda tokom godina :D
Nije ostao zbog para vec je otisao u Junajted iz Sitija zbog para, a mogao je postati legenda Sitija. :D
Link to comment
Iago Aspas je odlican igrac, nadao sam se da ce on doci u Fiorentinu.
Meni je stvarno fascinantna količina podcenjivanja Aspasa (i igrača iz slabijih španskih ekipa uopšte) na koju nalećem međ' engleskim tzv. imaocima mišljenja... Odličan igrač, imho bolji od Pablita za kog je Swansea dao €2m više. U međuvremenu, Luis #7 je suptilno najavio da ne bi odbio transfer u Real - pitanje je kako će naš MiddleClass to podneti? :(
Link to comment

Pablito je bio €6.4m, a Iago Aspas je ako ispadnu €4.7m ili makar tako govore poslovično value-oriented engleski mediji.

Link to comment

Pa kako da ga znaju kad ljudi ne gledaju Segundu? :unsure: Tek bi video kako bi se sprdali da nije anonimni Michu pokidao u svojoj debitantskoj sezoni, sad svi mi nepoznavaoci uglavnom moramo da budemo uzdržani...Pošto si ga ti gledao, reci mi jel' on više centarfor ili je više neki levo-desno-krilni napadač?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

To mi je već realnije. :) Mislim za Pabla, nem pojma ko je jaga, osim što mi je poznato ime...slabo sam ove godine pratio i muški fudbal a kamoli te gej lige. :P

Link to comment
@ copkillaha propo tvoje izjave "Rekao bih da sve čine kako bi se Suares osećao što udobnije i prijatnije, kao i da se suspenzije ravnomernije podele." (kolko god da je zajebancija)Podredjivati ceo tim Suarezu bi moglo da rezultira ili Liveom u prva 4 ili pucanjem ljubavi na relaciji Suki-klub. Jedno je trpeti igraceve budalastine na ustrb trofeja a drugo biti infantilan u odnosu sa njim i "pokrivati" ga posle svake budalastine. I dalje stojim na stanovistu da bi bolje prosli da su ga utopili Monaku (ili slinom novom bogatasu) i pokrpili rupe u odbrani, nego sto ce ga ostaviti u iscekivanju nekog novog ekscesa i kazne.
1. naravno da sam se zajebavao2. najbolji napadač u ligi se ne prodaje tek tako, jer bismo teško ponovo privukli igrača takve klase u ovom momentu. Biće on kul ne brini :)edit: @Uini, on ti je kao Staridž i Suares, baciš ga bilo gde gore u napad gde je neophodno. Edited by copkillah
Link to comment
Pošto si ga ti gledao, reci mi jel' on više centarfor ili je više neki levo-desno-krilni napadač?
Ma, totalno univerzalan napadač, u Liverpoolu bi mogao da igra i kao špic i kao bilo koje krilo. Da srbujem™ & banalizujem do krajnje mere - levonogi Ivica Iliev sa 100x više skilla i brzine.
Link to comment

Ja se nešto nadam da mu više leži igranje na krilu nego toj dvojici. Metar sedamdeset četiri, samo da ne ispadne novi Bambi Tošić...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...