Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ово са Караваљом је једна од озбиљнијих будалаштина.
Vise mu dodje kao usluga Jorge Mendes-u sto svoje klijente salje u Knezevinu...A sto se tice onih prica kako vrhunski fudbaleri propadaju jer odlaze u francusku ligu i igraju za male klubove, pa svakom igracu su valjda tri stvari najbitnije:1) odlicna plata2) odlicni saigraci3) odlicno mesto za zivotAko vec imaju mogucnost da zive u prelepom mestu (Pariz, Monako), dobiju onoliko novca koliko zele i igraju zajedno sa jos gomilom vrhunskih fudbalera, potpuno je logicno zasto odlaze bas tamo... Edited by keksi krem
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Najbitnija stvar bi trebao da bude klub za koji se igra, onda nije bitna plata dal je 20 il 25 miliona a saigrači dođu i prođu. Tako od vrhunskih igrača nastaju legende kluba Džerard, Toti, Gigs...RVP vrhunski igrač al nikad neće biti legenda.

Link to comment

Rvp se sigurno jako potreso sto nece biti legenda vec sam jedan od najboljih spiceva ovih godina.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Najbitnija stvar bi trebao da bude klub za koji se igra, onda nije bitna plata dal je 20 il 25 miliona a saigrači dođu i prođu. Tako od vrhunskih igrača nastaju legende kluba Džerard, Toti, Gigs...RVP vrhunski igrač al nikad neće biti legenda.
Pa očigledno je imao veće ambicije od toga da postane legenda Fejnorda.
Link to comment

treba sačekati pa videti ko će duže ostati upamćen, gigs i toti ili van persi. čini mi se da znam odgovor ali ne bih da prejudiciram...

Link to comment

Da je Gigs ostao u Sitiju onoliko koliko je ostao Toti u Romi pa i da poredis. Ovako je smijesno... Gigs=Van Persi=In Money We Trust

Link to comment
treba sačekati pa videti ko će duže ostati upamćen, gigs i toti ili van persi. čini mi se da znam odgovor ali ne bih da prejudiciram...
Као оно ономад кад је Ван Нистерлој постао легенда или Робињо...
Link to comment
Da je Gigs ostao u Sitiju onoliko koliko je ostao Toti u Romi pa i da poredis. Ovako je smijesno... Gigs=Van Persi=In Money We Trust
Da, Giggs je bas ostao zbog para. Narocito zato sto nije imao ponuda tokom godina :D
Link to comment
Liverpul nastavlja intenzivno. Dosao i najavljivani Iago Aspas iz Selte za 9 miliona evra. Cemu se nadati?
Otprilike ovako:
Interesantno je da je Liverpul zainteresovan i za njega, kao i za Iaga Aspasa, koji je nedavno popio suspenziju jer je drugog igrača udario glavom. Rekao bih da sve čine kako bi se Suares osećao što udobnije i prijatnije, kao i da se suspenzije ravnomernije podele.Šalu na stranu, Aspas je prilično temperamentan igrač, iako mu je ovo prvi incident takvog tipa, on ume da se raspravlja sa sudijama i žuti kartoni mu nisu strani. Dakle idealan za Premijer ligu, prgavi Latinos.
Link to comment

Da, Aspas je preskup za 9 miliona, a Downing za 19 je bio pun pogodak...Ako izbaci nevidljivog Downinga iz postave, ja ću biti više nego zadovoljan. To desno "krilo" je najviše škripalo u finišu sezone.

Link to comment
Da, Aspas je preskup za 9 miliona, a Downing za 19 je bio pun pogodak...Ako izbaci nevidljivog Downinga iz postave, ja ću biti više nego zadovoljan. To desno "krilo" je najviše škripalo u finišu sezone.
Где сам ја Даунинга поменуо уопште? Успут мислим да че њега Роџерс да завали током лета.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...