Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

BREAKING NEWS: AC Milan Striker Klaas-Jan Huntelaar Arrives At Manchester Airport - Report AC Milan striker Klaas-Jan Huntelaar has arrived at Manchester airport and is set for talks with either Manchester United or Manchester City, according to talkSPORT.More to follow...
:isuse:
Link to comment

Možda je samo svratio turistički, sucker. Ko ga jebe kad ne prati Bustinov diskurs...

De Gea je recimo najblizi u ovom trenutku, pominje se da ce Almunia u Atletiko gotovo sigurno a da ovi hoce da unovce klinca...videcemo.
Jel' to varijanta za ako Frey dođe u Arsenal, ako je to još aktuelno uopšte?
Link to comment

Mislim da Wenger dovodi Schwarzera, makar se to vrtelo zadnjih mesec dana. Mada nije iskljucena ni opcija sa Frejom s obzirom na dolazak Boruca kod Mihe...

Link to comment

@ duccanisi odgledao vishe od 2 tekme FRA lige, a u LS ga nisi gledao mozda vishe od 5 puta tako da mislim da preterujesh, Loris je dosta dobar golman...KJHuntelar u UTD?...mozda sam lud, al pre bih njega nego Balotelija...

Link to comment

Od Khedire u Realu izgleda nema nista jer se ispostavilo da postoji predugovor tj nekakav pred-dogovor sa Bajernom... Nesto mi se cini da ce se isto desiti ove ili sledece godine i sa Ozilom i Nojerom, za koje su takodje interesovanje pokazali inostrani klubovi. U Nemackoj su prosto svi slabi na Bajern i tesko mogu da im kazu ne.

Link to comment
U Nemackoj su prosto svi slabi na Bajern i tesko mogu da im kazu ne.
meni je to skroz nejasno... klubovi kao sto su Stuttgart, Leverkusen, Werder redovno prodaju svoje najbolje igrace najvecem rivalu...
Link to comment

pa to i igraci vide kao "odskocnu daksu" za velike EU klubove mislim da su i Lusio i Balak bili josh u Leverkuzenu proglasavani za najbolje igrace lige, ali su tek posle Bajerna otishli u jache klubove...

Link to comment

ma ok je to iz ugla igraca, ali sam ciljao na ove klubove, da se ja pitam pre bih prodao svog najboljeg igraca nekom klubu iz neke druge evropske lige, cak i za par mil manje, nego najvecem rivalu iz zemlje...Inace: Young Ajax attacker Miralem Sulejmani is far from happy with head coach Martin Jol's decision to turn down a one-year loan move from Premier League outfit West Ham United for the Serbian international.The tricky forward had already agreed personal terms with the Hammers, but Jol vetoed the move, claiming that Sulejmani is an important first team player for the Amsterdam side."I really don't understand why Jol has vetoed the move. It looks like he's trying to ruin my career. I was looking forward to relaunching my career at West Ham. Their manager sees me as a big talent and I'm keen to make a fresh start elsewhere," Sulejmani was quoted as saying by ADRaca i Sulja u istocnom Londonu... cool.gif

Edited by Sundance Kid
Link to comment
pa to i igraci vide kao "odskocnu daksu" za velike EU klubove mislim da su i Lusio i Balak bili josh u Leverkuzenu proglasavani za najbolje igrace lige, ali su tek posle Bajerna otishli u jache klubove...
Kako mislis u velike klubove? Pa Bajern spada u mozda i top 5 najvecih evropskih klubova, top 10 sigurno, sto po parama, tradiciji, trofejima, ambicijama, prestizu...Kakava odskocna daska, vecina dolazi da tu odigra najbolje godine. Izuzeci poput Balaka i trenutni hajp oko Chelsea su samo izuzetak. Ono sto je bila tema zacudjenosti je kako tako olako relativno veliki i ambiciozni nemacki klubovi tako olako prodaju najbolje igrace bas Bajernu, najvecem rivalu u domacem prvenstvu, a relativno iste pare mogu dobiti i napolju, npr Stutgart za Khediru konkretno. Sto se tice igraca naravno da je njima zavodljivo igrati u Bajernu u odnosu na Werder ili Leverkuzen ali ne verujem da je manje zavodljivo biti u Realu, Barsi, Milanu itd... Klubovi su ti koji odlucuju prihvatiti neku ponudu ili ne.
Link to comment
pa to i igraci vide kao "odskocnu daksu" za velike EU klubove mislim da su i Lusio i Balak bili josh u Leverkuzenu proglasavani za najbolje igrace lige, ali su tek posle Bajerna otishli u jache klubove...
mario basler
Link to comment
"I really don't understand why Jol has vetoed the move. It looks like he's trying to ruin my career. I was looking forward to relaunching my career at West Ham. Their manager sees me as a big talent and I'm keen to make a fresh start elsewhere," Sulejmani was quoted as saying by AD[/i]
Ovvvaj... a zašto bi to baš Jol radio, ako i on pokušava da ode u Englesku (Fulham) samo mu Ajax ne da? :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...