Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Mislim da je to, mada vjerovatno u manjoj mjeri nego u Brazilu, slucaj i u ostalim zemljama u Juznoj Americi. Citah da je i Falcao ima takav neki ugovor, da je samo 40% u vlasnistvu Atletica, ostalo neka agencija.

Link to comment
  • 7 months later...
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

navodno ima klausulu u ugovoru da moze za 37 miliona da ide i navodno vec potpisao. mada, bild je najveci zutac medju zutacima u evropi i nebi me iznenadilo da samo bayern pusta buvu kao ravnotezu hoeness-ovom porezu. ili mozda samo hocu da tako bude. :mad:

Link to comment

Meni nije jasno zašto nemački timovi prodaju svoje najbolje Bajernu kad bi sigurno dobili istu cenu od nekog van. Najveća misterija mi je bila prodaja Balaka za 13 miliona pre WC u Koreji i Japanu.

Link to comment

Ali Mond rece da je Bild "ugledni" casopis :whistle:Inace pre desetak godina kada je Dortmund bio u zescoj finansijskoj krizi, Bayern im je prvi priskocio u pomoc i pozajmio par miliona dok se ne oporave. Naravno posle je to vraceno ali usluga je usluga. A sumnjivo mi je da to nisu radili i sa ostalim klubovima kad zatreba. Ipak se zna ko je The Godfather nemackog fudbala <_<

Edited by ducca
Link to comment

Gece je, ako je uopste istina taj transfer, Gvardiolina zelja. Hteo ga je i za Barsu svojevremeno, ali tesko da bi se taj naigrao pored Cavija i Inieste. A i Tiagov cale je pretio da ce sin da mu predje u Real.

Link to comment
boktemazo, krenulo je a jos nije ni gotova sezona :jerry:
pa sve je vec gotovo, ihaha.mene samo interesuje kud ce Falcao.btw, sad je malo verovatno da ce Hummels u Barsu.
Link to comment

PSG je samo poslao ponudu. Spremni su da plate klauzulu™ od 63M€ (sitnica) i ponudili su godisnju platu od 9M€ bez premija (prava sitnica). Jos nista nije dogovoreno ali drugi klubovi nisu spremni da plate klauzulu™ iako nude vecu platu.

Link to comment
PSG je samo poslao ponudu. Spremni su da plate klauzulu™ od 63M€ (sitnica) i ponudili su godisnju platu od 9M€ bez premija (prava sitnica). Jos nista nije dogovoreno ali drugi klubovi nisu spremni da plate klauzulu™ iako nude vecu platu.
huh, koja lova. sto su ludi, pa Falcao kosta manje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...