Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Liverpool je maestralno obavio posao oko Dempseya. Čekali do poslednjeg časa, ponudili 4 miliona i kusur, Fulham tražio 5, ovi rekli onda ništa, nema veze. Onda došao Tottenham i ponudio 5...Slično je bilo za Sigurdssona, hteo čovek da potpiše, ali Rodgers je insistirao da prihvati da igra za istu platu za kakvu su se dogovorili par meseci ranije u Svonsiju. Ovaj je naravno tražio značajno više, jer potpisuje za značajno bogatiji klub, ima li šta očiglednije na svetu? Ali ne, Rodgers ima svoje principe - ako nećeš da igraš za dogovoreni kikiriki, onda si pogazio reč :isuse: Stalno mi dođe da ga pitam koliko je puta veća njegova plata od one koju je primao vodeći Swansea?! <_<
Stvar je principa. Tražio je od Sigurdssona da igra za platu koju je Sigurdsson ranije dogovorio sa Rodgersom. I za sebe je tražio platu koju je dogovorio sa Rodgersom.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Crnjak :D@loblaw: Da, ističe sledećeg leta. Ali ima 29 godina i zato mu je resale value nula, pa gospoda moneyball experts neće da plate tih 5 miliona, na ovu skupoću :isuse:Bitno da su prvo pustili koga su stigli. Sad su im u napadu ukupno Suarez, Borini, i bukvalno niko više. Jedino onaj osamnaestogodišnji Yesil, koji u životu nije dao gol za seniore...

Link to comment

Chelsea se pojacao manje vise na svim pozicijama osim na onoj gdje je najvise trebalo da se pojaca.Mozda je samo do mene, ali chini mi se da je Real.. hm... ne bih bash rekao slabiji nego prosle sezone, ali u svakom slucaju sa kracom klupom. Dali su Altintopa, Sahina, Granera, sad izgleda i Diarru. A umjesto njega ce dovesti Essiena koji stalno povrijedjen i realno je prosao svoj vrhunac.

Link to comment
Chelsea se pojacao manje vise na svim pozicijama osim na onoj gdje je najvise trebalo da se pojaca.
Pa to je glavni hit izgleda ovog prelaznog roka u Engleskoj kod pretendenata na titulu. City sad ima 3 desna beka, United 5 centarforova, a Cheski jedno 17 igrača sredine terena.Sto rece jedan na jednom drugom forumu: Totenhem je kupio igraca za mesto na kome je igrao prodat igrac...WOW, kakav li je to osecaj!
Link to comment
Pa to je glavni hit izgleda ovog prelaznog roka u Engleskoj kod pretendenata na titulu. City sad ima 3 desna beka, United 5 centarforova, a Cheski jedno 17 igrača sredine terena.Sto rece jedan na jednom drugom forumu: Totenhem je kupio igraca za mesto na kome je igrao prodat igrac...WOW, kakav li je to osecaj!
Tottenham ume i da zgrabi igrača samo zato što je dobar i available, nezavisno od toga šta im treba. Tako su doveli VDV-a, tako su čini mi se sad uzeli i Dempseya. Nije pola sata prošlo od kako je odbijena ponuda LFC kad su krenule vesti da je Dempsey viđen na Spurs' training ground... You snooze, you lose.@Gervasius: Moutinho se nije dogovorio oko plate, izgleda, pošto su javili da je doputovao na razgovor, tj. da je Porto pristao. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Da, ali nije bas da im ne treba napadac. Odlicno su reagovali. Mislim, znam da moze da igra svasta, ali cenim da ce igrati kod njih u napadu.Edit: a City cuva za kraj da objavi potpisivanje Garcije izgleda. Mudro, mudro... :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...