Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ja se nadao da ce u Arsenal :(
Ja se nadao da neće u Liverpool :(Valjda je samo u toj ludoj kući mogao da dobije svojih 90,000 srebrnjaka nedeljno, za učinak verovatno sličan Owenovom u Man Utd :isuse:
Link to comment

Bilo bi zanimljivo vidjeti Balotelija u MUFC-u. Seraleks je svojevremeno otjerao Forlana zbog sitnice, bas me zanima koliko dana bi trpio Balotelijeve infantilne ispade.

Link to comment
sta je tacno Forlan uradio?
Ferguson mu pred utakmicu sa Čelsijem rekao da obuje kopačke sa dugim kramponima jer je teren bio vlažan, ovaj rekao OK ali ih nije obuo jer je mislio da će bolje igrati u onom na šta je navikao. Posle se okliznuo pred golom i sjebao šansu, u poluvremenu požurio pre svih da stigne do svlačionice i preizuje se dok ga ovaj ne primeti... ali ga je Ser Franquito tamo već sačekao, oteo kopačke, bacio ih, i rekao mu da je odigrao svoju poslednju utakmicu za United. :lol:It's funny because it's true.
Link to comment

Ne sjecam se tacno ali otprilike mu je Fergi rekao da obuje kopacke sa vecim* kramponima zato sto je valjda padala kisa, teren bio natopljen, sta znam... ovaj ga nije poslusao i zbog toga se u gol sansi koja bi odlucila utakmicu okliznuo i promasio. Nakon utakmice je brze bolje pohitao da se preobuje ali ga je matori zlikovac provalio i zbog te neposlusnosti otjerao iz kluba.*laicki, ne znam nista o kramponima i kopackama.P.S.Evo nasao sam i izjavu doticnog u medjuvremenu, dobro sam prepricao :)

"Ferguson wanted me to play with long studs, the interchangeable ones that suit wet pitches, but I feel more comfortable in short ones," he recalled recently. "I agreed to change but I didn't and, against Chelsea, I slipped in front of goal and wasted a chance. Afterwards, I rushed to the dressing room to change boots but Ferguson caught me. He grabbed the boots and threw them. That was my last game for United."
Link to comment

Mislim da je Akinfeev bajata prica. Pominjao se i Loris krajem sezone ali i to je izgleda obajatilo (valjda je SAF uvideo kakva je doticni rupetina). Nojer se provlaci kontinuirano vec 2 godine i bio bi dobar potez, mada nesto mislim da ce on pre u Bajern. De Gea je recimo najblizi u ovom trenutku, pominje se da ce Almunia u Atletiko gotovo sigurno a da ovi hoce da unovce klinca...videcemo. Mada, iskusan golman je mnogo bolja opcija za klub koji juri najvise plasmane u vise takmicenja. Edvin se pokazao kao jedna od boljih kupovina u poslednjih 10 godina pa nisam siguran da ce SAF juriti bas za klincima i skolovati ih narednih X godina (sa druge strane tu su i katastrofe od iskusnih golmana poput Barteza, Taibija i Bosnica :isuse: )

Link to comment
Mislim da je Akinfeev bajata prica. Pominjao se i Loris krajem sezone ali i to je izgleda obajatilo (valjda je SAF uvideo kakva je doticni rupetina).
Lloris nije nikakva rupetina vec je odlican golman, samo ga Lyon ni u kom slucaju ne zeli prodati.
Link to comment

Onda mora da sam ja baksuz jer kad god sam ga gledao, ok svaki drugi put, pravio je katastrofalne i idiotske greske...Po meni mediokritet od golmana i nista vise!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...