Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

I Tomovic u Fiorentini. Vise Srba i Crnogoraca nego Italijana u timu. Makar konacno da 1 cigan dodje u Fiorentinu, dosta je bilo :)

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Vjerovatno oboje, po potrebi. Prije da ce biti alternativa Cassaniju kao wingback, ali moze lagano da uleti i na mjesto desnog stopera u odbrambenoj trojci, zavisno od toga kako se snadje Savic. I Migliaccio u Fiorentini. Gila mozda u Bolognu, sto bi znacilo da ce mozda Boriello u Djenovu [pleasepleasepleaseplease samo da ne dodje u Fiorentinu]

Link to comment
I Tomovic u Fiorentini. Vise Srba i Crnogoraca nego Italijana u timu.Makar konacno da 1 cigan dodje u Fiorentinu, dosta je bilo :)
Он и Савић место настасића и није лош посао. За Томовића ми је баш драго, још један од оних наши кога смо на оном горњем™ топићу попљували као да је најгоре дрво.
Link to comment
Firentina se jedno vrijeme interesovala za Lisandra. Sada kada ih je Berbatov otkacio, moguce je da opet ciljaju na njega. Problem moze biti cijena to jest 20M€.Jovetic - Lisandro, to bi bio paklen tandem.
Lisandro Lopez iz Liona? Kakav je to trpac! :Hail:Grijeh je da ode u Violu...
Link to comment
Mislim da je on sin Nebojše Gudelja koji je pre dvadesetak godina igrao u Partizanu.Igrao je nešto malo i za našu mladu reprezentaciju, čini mi se kao i otac - levog beka.Šta će on Fiorentini?
stoper - levi bek. u mladoj repki mi se nije dojmio™ uopste.kako sta ce, pa ramadani mu menadjer.
Link to comment

Везни играч је Гудељ. Класичан онај наш који не зна фудбала, зна само да трчи и ради. У репстацији игро све и свашта.

Link to comment

Ramirez definitivno u Southamptonu. Tuzno sto mu je u 20. godini vaznije da zaradi nesto vise para nego da napreduje u karijeri...Gilardino u Bologni. Nadam se da ce Genoa da kupi Boriella sad...

Link to comment
stoper - levi bek. u mladoj repki mi se nije dojmio™ uopste.kako sta ce, pa ramadani mu menadjer.
nisi ga ti gledao u mladoj :)izvorno zadnji vezni, a u mladoj igrao stopera i desnog beka
Link to comment

Gudelj je onaj bas visoki igrac, visi i od Nemanje Matica? Ili je to neko drugi? Znam da je "taj visoki" neko ko igra u inostranstvu.edit: hm, izgleda da nije to Gudelj, a nije ni Radovanovic. Aj pomagajte ko bi to mogao da bude, zadnji vezni je pozicija

Edited by casperbgd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...